Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetés lenne reális...

Milyen fizetés lenne reális ezért a munkáért?

Figyelt kérdés

Külföldön végeztem el az egyetemet, jelenleg is kint dolgozom immár 3 éve, (amiből félév az egyetemi gyakorlat), most azonban szeretnék visszamenni Budapestre. Találtam egy nekem megfelelő állást, ami egybevág azzal amit eddig is csináltam: projekt menedzseri pozíció a beszerzési osztályon, egy multinál. A projekt menedzseri posztot ne alkalmazottakkal képzeljétek el, mert vezetői tapasztalatom nincs, csupán én lennék különböző projekteken belüli termékek beszerzéséért a felelős, viszont senki nem dolgozna a "kezem alá".

Amit elvégeztem egyetemen: nemzetközi gazdálkodás és menedzsment angol nyelven, mesterfokkal együtt. Felsőfokú szinten beszélek 2 nyelvet (papírom van róluk), magyar pedig az anyanyelvem. Társalgási szinten tudok németül is, erről nincs papírom.

Amint írtam, összesen 3 év tapasztalatom van, és nekem kell megadni a bérigényt. Mivel még sosem dolgoztam Magyarországon, nem vagyok biztos a dologban. Az interneten természetesen már utánanéztem, van is egy összeg a fejemben, de szeretnék még tájékozódni és minél reálisabban átlátni a helyzetet.

Szerinted Magyaroszágon, egy multinál, mennyi fizetés lenne reális (bruttóban)?


2019. nov. 23. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Brutto 500e.


Felsőfokú szinten beszélek 2 nyelvet (papírom van róluk), - ezt nem ertem minek irod senkit nem erdekel a papir

2019. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahol jelenleg vagyok, itt nagyon is számít, ezért emeltem ki.
2019. nov. 23. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosíthatnál, most akkor projectmanager, vagy beszerző, milyen iparág és mit kell beszerezni? Mennyiben széria beszerzés és mennyiben új beszállító felkutatás? Egyedi rendelések, vagy folyamatosan szállító partnerek felé kell csak rendeléseket kiadni? Beszállítóértékelés/fejlesztés is része a feladatoknak? Használnád is azt a 3 nyelvet?
2019. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!