Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR állás némettel és angollal...

HR állás némettel és angollal - a lent található belinkelt állásoknál milyen bérigényt adnátok meg? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. dec. 1. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért általánosítasz. HR-s ként nem csak szállodában dolgozhat az ember. A szálloda pedig szerintem kiváló lehetőség arra, hogy elindítsd a karriered. Hiába volt felsőfokom német nyelvből az osztrák dialektust ott tanultam igazán meg. Továbbá sok segítség volt, hogy kaptam étkezést és szállást, és amit kerestem azt félre tudtam tenni. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak szállodában dolgozhatnék, sok egyéb lehetőség is létezik. Legalább is én így látom.
2019. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem családom van itthon, eszem ágában sincs külföldre menni a pénz miatt, itthon hagyva a családomat. De köszönöm a válaszokat.
2019. dec. 3. 19:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet vinni a családot is
2019. dec. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!