Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy juthatok ki egyedül...

Hogy juthatok ki egyedül Svájcba dolgozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek rokonaim vagy barátok Svájcban, de nagyon rég óta ki szeretnék már menni dolgozni, viszont nem találtam egy munkaközvetítőt sem aki embereket közvetítene ki Magyarországról (kivéve férfiakat építőipari munka, hegesztés stb..)

Próbáltam már az önéletrajzomat is küldeni svájci cégekhez, de semmi válasz.

Tudnátok ajánlani egy munkaközvetítőt?

Esetleg van itt közületek valaki aki Svájcban dolgozik?

Ti hogyan találtatok munkát?



2019. dec. 2. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Nemet felsofok, utana Ausztria, majd Svajc.


Netto 800-at siman felre tudnal tenni havonta. Svajcban.

2019. dec. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ne akarj Svájcba menni dolgozni - piszok drága a lakhatás és a megélhetés. (*itt ugyebár még nem tudtuk, hogy idegenforgalmi végzettsége van, amivel esetleg szállást, ellátást is kaphatna)...


Válassz valami más országot."


Ezt írtam az 1-es válaszomban.

Ilyenkor azért jól szoktam szórakozni, hogy alaposan lehúztatok, majd a válaszok közepe táján más is elhutott oda, hogy Ausztriát ajánlgassa :D Az nem más ország? :D


Félreértés ne essék, az angol felsőfok nagyon jó, a képzettséged is, kérdező, de lehet, nincs gyakorlatod és igen, inkább németül kéne tudni.


Szóval valóban az lenne a legcélszerűbb, hogy Ausztriába kimenni a most kezdődő szezonra, akár alacsonyabb munkára is, de lenne tapasztalatod, és Ausztriából, izmosabb német nyelvtudással már nagyobb esélyed lenne Svájcra.

2019. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem probalod meg Ticinot (olasz svajc)? Ha kozepfokon beszelsz olaszul, arra mar csak egy kicsit kell rahuzni, es meglesz a targyalokepes tudas.
2019. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg ez lesz a járható út számomra, hogy Ausztriában gyakorlatot szerezni és közben fejleszteni a német nyelvtudásomat. Köszönöm mégegyszer a hasznos tanácsokat.


8:55,utolsó kommentelő:ha jól értem azon a részen nincs szükség társalgási szintű német nyelvtudásra, csupán olaszra?

2019. dec. 3. 10:12
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nincs. Az olasz svajc, mindenki olaszul beszel.
2019. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kanton Tessin (Ticino), itt a hivatalos nyelv az olasz. Allasokat pedig itt talalsz CH-ban: jobwinner.ch
2019. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat mindenkinek, sokat segítettetek! :)
2019. dec. 6. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!