Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresel Szegeden és...

Mennyit keresel Szegeden és mi a munkád?

Figyelt kérdés
Ha valaki, én tudom, hogy "keveset", és hogy "rosszak a lehetőségek", de engem az érdekel hogy konkrétan mennyit és mivel. Vannak egyéb projektjeim, egyéb bevételeim, viszont szükségem van egy havi fix összegre, ami akár lehet kevesebb is, ha egyéb szempontok (szabadidő, értelmes munka, jó környezet stb.) teljesülnek. Csak nem mindegy hogy mennyivel kevesebb az a kevesebb.

2019. dec. 3. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Webshopnál (mintabolt is volt) dolgoztam bruttó 180ezerért, úgyhogy inkább elköltöztem onnan
2019. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azóta pontosítottam a számításaimat, havi 190 nettó a nagyon alja ami kell, 300 a teteje. Ennyit vajon össze lehet szedni?
2019. dec. 9. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fémiparban dolgozok 280 nettóért, de egyèbként semmi normális munkalehetőség nincs a környéken. Szomorú. Hogy miért, azt nem tudom.
2019. dec. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hiszem (remélem) az én területemen is kb. ennyi a reális.

A "miért"-re vannak tippjeim de az egy másik kategóriában mehetne csak :)

2019. dec. 9. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
0 és munkanélküli, most kaptam egy közvetítő lapot a kormányhivatalból, viszont nem sikerült elérni a munkaadót, jól kezdődik :(
2019. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Szolnokon nem tudok elhelyezkedni "normális" helyre, ami nem műszakos gyári meló...:(

Miért ekkora pöcegödör az ország keleti fele...? Durva hogy megyeszékhelyekről beszélünk. Kecskemét meg talán Debrecen ami elmegy valamelyest munkavállalás szempontból.

2019. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szegedről 10 km, zöldség-gyümölcsös cég, pü-i ügyintéző, kb mindenes, hirdetésben, korrekt módon, ott a fizu is.


250 bruttó (!), bónuszokkal növelhető. Hol élnek ezek? Tényleg megéri a fizetéseken spórolni?

2019. dec. 14. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád? Miben van gyakorlatod egyébként?
2019. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezt nem fogom leírni, a kérdés arra vonatkozik hogy ki mennyit keres Szegeden az ő munkájával, végzettségével, tapasztalataival stb. Én meg jelenleg nem Szegeden dolgozok.


De annyit elárulok hogy van egy diplomám amit nem a büfészakon szereztem, dolgoztam ezen és más területeken Budapesten 8 évet, van 2 nyelvből használható nyelvtudásom, és 2-3 éve egy mikrovállalkozásom Szegeden amiből "félig" meg tudnék élni.

2019. dec. 15. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
395k netto, Szeged ITSH
2021. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!