Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes Call centeres, telemar...

Érdemes Call centeres, telemarketinges otthoni melóba kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon csábító, hogy otthonról végezhető a munka. Konkrétan áru értékesítésről van szó. 1 hete csinálom, kimenő hívásokat kell indítani. Voltak sokan akik elküldtek a francba. Több, mint 200 terméket árulunk, volt amiről a koordinátorom se tudott, és olyat sikerült eladni. Nyolc órában eddig legfeljebb csak 4-5 terméket sikerült eladnom, persze pénztárca barát terméket. Félek, hogy elfogy a türelmük velem szemben, és amikor elvárják, hogy napi nagyobb eladásokat produkáljak, az már nem fog menni. Képben kell lenni az esetleges változásokkal is mindig.


Tehát mi a véleményetek az ilyen állásról?



2019. dec. 15. 23:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen perc díj, illetve óra bér sem... Ha 1000 000 nettót hozok össze egy hónap alatt, akkor kapok 150 ezer forintot, illetve a jutalékot ami lehet egyébként 10%, 12, 14
2020. jan. 8. 11:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem, otthon vagy kisgyerekkel. Úgy jó lenne. Látszólag szívesen csinálod, kis pénz le is esik belőle, tök jó. De úgy értelmezem, el tudnál menni rendes munkahelyre is, hát tedd azt. Azt mondod, 1 milliós eladásnál kapsz 150 ezret, ennyit azért elég sok munkahelyen megkereshetsz, normális munkával.
2020. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
31 ezer forintot utaltak nekem legutóbb... Már egyáltalán nem csinálom szívesen, ebből nem tudok megélni. Sőt a koordinátorok is össze-vissza beszélnek nekem, semmi se jó nekik. Fizetni persze nem akarnak semmit se.
2020. jan. 26. 17:15
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Havi 31 ezerért diákok se dolgoznak nyári szünetben. Keress valami rendes munkát.
2020. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!