Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet munkahelyet találni?

Hogyan lehet munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

Neten sok a kamu illetve kevés a meghírdetett állások száma mint amwnnyi cég van Magyarországon körübelül az 5%-a hírdet az interneten. A másik az hogy ha eljut az ember állásinterjúig és onnntól nem történik semmi. Ne értsetek félre munka az van csak nyilván az ember nem fog 20 éves korától 60 éves koráig egy gyárban robotolni hanem olyan munkahelyre megy ami a szakmája vagy szereti amit csinál. Sajnos nekem eddig mióta lediplomáztam egy munkahely sem sikerült hiába jelentkeztem. Csináltam ilyen internetes webáruházat abból élek de így egésznap otthon vagyok nincs kivel beszélgetni nincs meg az a napiremd hogy reggel bemegyek dolgozni meg céges Karácsony akármi ezáltal barátaim sincsenek. 7 éve nem vesznek fel "normális" munkahelyre dolgozni és már kezd nagyon elegem lenni az egészből. Más fiatal sem dolgozik? Vagy ki hogyan boldogult miután megszerezte a szakmáját?

27/f


2019. dec. 18. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz munkahelyet, ha most is van. Növeld kicsit a céget és vegyél fel embereket, máris lesz társaságod. Olyan, akivel akarsz is együtt dolgozni, nem muszájból teszed.
2019. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!