Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nehezebb lesz...

Szerintetek nehezebb lesz esetleg továbblépni és új munkahelyet találni később? Egy szektorban érdemes munkát vállalni vagy érdemes megismerni több területet?

Figyelt kérdés
Pénzügyi-számviteli okj-vel, pénzügy és számvitel BA diplomával, mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezem. Jelenleg vállalkozásfejlesztés MA képzésen tanulok. Még BA képzés mellett egy könyvelőirodában töltöttem fél évet, ahol sokat tanulhattam. A mesterképzést levelezőn végzem, ez lesz az utolsó félévem. Suli mellett, másfél évet egy bank pénzügyi osztályán töltöttem. Most pedig egy államháztartási szervnél kaptam munkát. Izgatottan várom az új kihívásokat. Biztos vagyok benne, hogy sokat fogok ott is tanulni. Szerencsére ezzel nincsen probléma és gyorsan szedem magamra az információkat, tudást a munkám során. Kérdésem főként arra irányulna, hogy véleményetek szerint ez jó, hogy minden területet megismerek úgymond valamilyen szinten vagy érdemes inkább egy területen belül dolgozni egész életünkben? Piacképes esetleg később egy olyan személy, aki mind a három területet ismeri? Persze abban tisztában vagyok, hogy mindig van hova fejlődni, ezért képzem is magam folyamatosan szabadidőmben is amennyire csak tudom.

2019. júl. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Államháztartási szerv, akkor most közigazgatásban vagy? Próbáld ki, de ne maradj ott sokat mert akkor a versenyszférától örökre elbúcsúzhatsz, a köziges embereket nem veszik át. Persze ha nem cél a versenyszféra akkor teljesen jó. Szerintem jobb ha több területen vagy jó egyébként, nagyobb a mozgástered.
2019. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha akarsz még normális pénzt keresni, eljössz onnan. Nem fog szinte senki alkalmazni, főleg nem a szakmádban.
2019. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Max 1-2évet tölts ott, különben bent fogsz ragadni és nem vesznek át a versenyszférába és a fizud is alacsony lesz..
2019. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most fogok majd kezdeni a közigazgatásban (szintén pénzügyi osztályon), amint lejár a felmondási időm jelenlegi munkahelyemen.

Igazából érdekel ez a terület is. Ezért próbáltam ki a banki szférát és most ezt is. Igaz sajnos most annyira válogatni sem tudtam a lehetőségek közül, de szeretnék ebben is mélyebben belelátni. Pár évet jó lenne majd a leendő munkahelyemen eltölteni, hogy a lehető legteljesebben ismerjem ezt a területet is, remélem a későbbiekben nem jelent majd hátrányt.

2019. júl. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!