Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy írjam be ezt az önéletraj...

Hogy írjam be ezt az önéletrajzomba, hogy ne legyen félreérthető?

Figyelt kérdés
7 évet éltem Angliában, dolgoztam családoknál is, ahol a főzés volt az elsődleges feladatom. Nem házvezetés, vagy ilyesmi, csak elmentem és megfőztem az ebédet, vagy a vacsorát, főleg időseknek, vagy elfoglalt esetleg mozgássérült személyeknek, aztán mentem is. Nem alkalmazott senki, hanem személyes megállapodást kötöttünk, néha egy szociális gondozással foglalkozó ügynökség közvetített ki. Most egy vidéki hazai városban élek, és szeretnék étteremben dolgozni konyhai kisegítőként. Semmiféle közétkeztetéses vagy vendéglátós tapasztalatom vagy papírom nincsen. Javasolták, hogy ezt azért írjam bele az önéletrajzomba, de magyar megfelelőt nem találok erre a fajta munkakörre. Ötletek? :)

2019. dec. 22. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki amit csináltál, amiben van tapasztalatod
2019. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb. így, ahogy ide leírtad.
2020. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!