Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 55 éves nő vagyok. Sok éven...

55 éves nő vagyok. Sok éven keresztül ápoltam a beteg szüleimet, akik meghaltak. Most állást kell keresnem. Szakmunkásképzőt végeztem, de a szakmámból kikoptam. Milyen jövedelemre számithatok?

Figyelt kérdés
Ha van köztetek hasonló, vagy a szüleitek között, érdekelne, hogy milyen munkával mennyi pénzt tud megkeresni? Érettségim nincs, de számitógép-kezelői tanfolyamot végeztem. Jogsim, kocsim van. Ügynöki munkára nem vagyok képes, fix állást szeretnék. Szerintetek mire van lehetőségem?
2019. dec. 28. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Sokszor olvasni, hogy idős vagy beteg ember ápolására otthonában foglalkoztatna egyedülálló nőt valaki.
2019. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha van egy kórház a közeledben, jelentkezz ott az ápolási igazgatónál, valamit biztosan találnak neked, ott nem számít az életkor.
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Vendéglátás: felszolgálás, mosogatás. Mezőgazdaság, szolgáltatások: pl. fodrásznál hajmosó. Portás. Csomagszállító. Raktáros. Gyári munka, csomagolás.
2019. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1. Hol lakik?

2. Mivel foglalkozna szívesen?

2019. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A jovedelme fugg a tersegtol, varostol, ahol el.


Fugg a tapasztalattol. Apolasban mar van tapasztalata.


Fugg a nyitottsagatol, alkalmazkodo kepessegetol. Pl, van aki nem lapatol, mert...

2019. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Korábban varrodában dolgoztam. De azt sem a szemem, sem az ujjaim már nem birnák. Ápolási munkát nem szeretnék végezni, nagyon kimerültem az évek során a szüleim ápolásában. Árufeltöltőként mennyit lehet keresni? Vannak ilyen munkára hirdetések, januárban azzal megpróbálkozom. Sajnos egyedül élek, elváltunk, volt férjem már nem is él. A gyerekem Bp-en él, családos, tele vannak hitellel.
2019. dec. 30. 12:29
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát ha a korábbi szakmád és az ápolási munkák kilőve, akkor tényleg marad a kereskedelem vagy valamelyik gyári munka. A gyár is lehet jó, ha nem kell éjszakai műszakot vállalni. Az árufeltöltők keresete változik a bolttól és várostól függően. Ha nagyobb városban laksz, akkor br 250 ezer környékén kérhetsz, plusz cafeteria, kisebb településen inkább 220 ezer.


Melyik városban laksz? Mennyit tudsz ingázni?

2019. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltő munkát nagyobb üzleteknél nem fogod bírni, nem is szoktak oda felvenni 30 év felettieket. :/ De próba szerencse, ha felvesznek, próbáld meg magad, hátha.
2019. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!