Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem igazán érdekel semmi,...

Ha nem igazán érdekel semmi, de szívesen keresnék milliókat, akkor ezt nem fogom tudni elérni?

Figyelt kérdés

Soha nem bűnöznék, vagy vernék át embereket...

Nem lennék marketinges sem, elvből.

Semmenyiért.


Politikus sem...


Tehát nem arról van szó, hogy elvtelen lennék.


Mondjuk informatikai területen el lehet érni a milliós fizetést kemény munkával...

De ez csak egy példa.


De a területtől függetlenül, nekem van arra esélyem, hogy elérjek egy ilyen fizetést, úgy hogy különösebben nem motivál semmi, csak az az életszínvonal?



2020. jan. 5. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Elhivatottság nélkül nem fogsz előre jutni karrierben.


Állj prostinak, akkor nem kell ilyenekkel törődnöd, a pénz meg dőlni fog.

2020. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira motivál a pénz, hogy megtanuld élvezni a napodat, akkor nyer-nyer.
2020. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szòlòkkal. Pont akkor fogsz jòl keresni, ha nálad az az elsődleges szempont, hogy jòl keress. Többször utasìtottam vissza jobban fizető állást azért, mert a jelenlegiben sokkal jobban érzem magam. Ha téged csak az motivál, hogy jobban keress, ês minden alkalmat megragadsz, ami jövedelmezőbb, és ügyelsz arra, hogy azêrt kellő kihìvást tartalmazzon. Akkor igen, simán lehet ùgy gazdag, hogy amùgy nem érdekel téged, amit csinálsz.
2020. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!