Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet ilyen munkahelyeket...

Hol lehet ilyen munkahelyeket találni?

Figyelt kérdés

Hogyha interneten amihez diploma is kell meg minden a legmagasabb hírdetett fizetésű munka is maximum nettó 400 ezer ft Budapesten akkor azok akik ennél többet keresnek nettó 500 ezertől mondjuk mert itt a gykn is mondják egy páran hogy 600 ezret keresnek meg ez meg az hogy az ilyen helyekre hogy lehet bekerülni? Nyilván protekcióval mert az ilyen fizetésű munkákat nem is hírdetik tehát mindig csak ugyanazokat a munkákat hírdetik meg általában ugyanannyi fizetésért ugyanazok a cégek. Mai napig találni nettó 900-1000ft/óráért állást Budapesten. Ami 20 napra számolva havi 160 ezer ft. Egy albérletre nem elég nem hogy egy komplett megélhetésre. Viszont ilyen 300 ezertől kezdődő fizetésű munkákat aligha találok ha találok is akkor sem vesznek fel. Végzettség most jelen esetben mindegy mert 5 évig tanultam érettségi után diplomám is van gazdasági szakon meg okj szakmám is de ebbe ne menjünk most bele. A lényeg az hogy mindegy mi a szakmája az embernek az interneten nem lehet jól fietésű munkákat találni munkát lehet de ami normális megélhetést is biztosít olyat nem. Mégis sokan keresnek fél millió körül vagy e fölött.

27/F


2020. jan. 27. 19:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A szárnyas fejvadász? Én ott sem láttam jól fizető állást. Egyszerűen megálltak a neten hírdetett állások maximum 300 ezernél vagy legyen 400 de ahhoz már nagy szerencse kell. Feljebb sehol nem láttam sem a linkedin sem a proffession oldalon se sehol tehát nettó 500-600 ezres havi fizetést amit hírdetnek a neten és nem kell hozzá 20 év tapasztalat nem láttam. Ellenben az olyan válaszokat igen akik felmilliot keresnek vagy annal tobbet havonta de senki nem ad semmi útmutatót ahhoz hogy hogyan lehet olyan céghez bejutni aki megadja ezt a fizetést.
2020. jan. 27. 22:42
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, egy trollhoz van szerencsénk :)

Kikerüli azokat a válaszolókat, amik válaszolnak neki, nem reagál csak kötekedik. Ráadásul nagyon ritkán hirdetnek irodai munkát fizetéssel, azaz nem láthatott olyanokat, ahol 3-400ezres fizetést igérnek, vagy megtalálta azt az 1-2-t és csodálkozik, hogy nem talál 5-600-es hirdetéseket :)

Szóval felesleges rá időt pazarolni.

2020. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A szárnyas fejvadász csak egy FB oldal. Valódi fejvadászokról beszélek. Mint amilyen Mila Kunis a Barátság extrákkal ban. Na olyanok itthon is vannak, csak nem fekszenek le a jelöltekkel (mielőtt félreértés történik). Kapnak egy pozíció leírást a cégtől. És ők maguk hirdetik. Swicon, Addecco, Karrier Hungária pl. LinkedInen, professionön. Ráírnak a jelöltekre, körbeudvarolják őket, leszervezik az interjút, segítenek a bértárgyalásban.


Én így kerültem a mostani pozíciómba, 550nettót kapok. Mondjuk nekem tényleg van diplomám.


És még egyszer: a jól fizető pozikra nem írják ki, mennyit fizetnek érte, azt le kell tárgyalni.

2020. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én például angolt tanítottam, aztán elmentem ügyfélszolgálatozni, kaptam egy vezetői előléptetést, aztán még egyet. A maximum havi nettó alapbérem 800k felett volt. A legtöbb jól fizető állásról akkor tudsz egyáltalán, ha ismered a piacot. Ha tudod, hogy például egy business analystként hirdetett munka az adott munkaköri leírással mit is fed pontosan, akkor hamar be lehet lőni, melyik pozi mennyit fizet.
2020. jan. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!