Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mai világban vagy a 90-es...

Mai világban vagy a 90-es években volt könnyebb meggazdagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 23:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Egy szellemi alapú vállalkozást nehezebb lenyúlni, de manapság külföldre is be lehet jegyeztetni, akkor tuti nem fér hozzá a NER. :D
2020. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"#18 ez így már közelebb áll(hat) a valósághoz. Ez a "Fidesz lenyúlja a cégedet" is csak egy újabb kifogás a sok közül, hogy miért ne vállalkozz.


Annyi ilyen legendát hallottam már, aztán a negyedükkel sem találkoztam soha az életben."


Remek nem is baj, hogy pl. nem dohányzol, rossz szokás!

Azt viszont érdekesnek találom, hogy szemetet sem viszik el tőled és az állami monopóliumról sem hallottál eddig.


Komplett hulladék gyűjtés, kezelés, szállítás. A termékdíjra épült újrahasznosító hálózatok és cégek felzabálása fillér/Ft alapon.

2012 a gumiabroncs kezelés monopóliumba vétele, egész életemben arra gyűjtöttem, hogy beindítsam a céget, 10 spórolás, hitel miegymás, erre egy tollvonás és végleg megszűnt a lehetőség.


Nyugdíjat meg gondolom, te sem szeretnél majd kapni :)

2020. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%

Okosan kell választani, nem olyan területen, ami állami monopólium. Ha igen, akkor váltani mielőbb.


Tudom, ez egyszerűen hangzik, de már túlvagyok egy ilyen váltáson. Ha egyetlen cégre, egyetlen tevékenységi körre építed fel az egész életedet, annál kockázatosabb dolog aligha van.


Nyugdíj? Biztos kapok majd valamennyit, 75 év felett. Ha megérem.

2020. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!