Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 160 Bp-en irodai back...

Nettó 160 Bp-en irodai back office melóra nagyon karcsú vagy ennyit ér az ilyen meló és kész?

Figyelt kérdés

Paraméterek: különösebb szaktudást nem igénylő irodai back office jellegű meló, beugró a diploma anélkül fel se vesznek, de valójában semmire se kell csak hogy a cég verhesse magát hogy neki csak diplomás dolgozik.

Ezért nettó 160. Főállás.


Karcsú vagy reális és kész?

Mert ismerősi körben sokan azt mondják, Pesten ez nem bér, ez egy röhej, Borsodban ezért a melóért ez reális lenne, de itt Pesten egy röhej. Ennyit egy alkesz segédmunkás se kap.


Mások meg azt mondják (én is ide tartozom) hogy nézzenek körbe és meglátják ilyen jellegű irodai melóra máshol se adnak többet, de tán még ennyit se. A saját álláskereséseim is ezt támasztják alá. El lehet menni ezer helyre de csak ennyiért-még ennyiért se.


Hol az igazság? Melyik oldalon?


2020. febr. 17. 08:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
51%

Ja persze... phd-s... 😂😂😂😂


Ilyet még balázska se lódítana.. 🤣

2020. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 160 ezért mondjuk 3 éve volt oké, azóta sokat nőttek a bérek. 250 a realitás inkább.
2020. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim válasza:
35%
Kevés, de elvállalják mert ilyen irodai csicskás munkára már mindig túljelentkezés van.
2020. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Egy backend office iktatós szartól amúgy mit vársz, őszintén? És ezt úgy mondom, hogy én is abban dolgozom hasonló fizuért, de legalább nem nyavalygok, mert tudom hogy ez a munka kb. ennyit ér. Tegyél úgy mint én, fejleszd magad otthon, közbe gyűjtögesd a pénzt, ha tudos. Nem kell beletörődni a szarba (és elkeseredettségedben hülyeségeket írni ide), hanem úgy kell felfogni ezt a munkát, mint a betonalapját egy ugródeszkának.
2020. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
69%

14-es, ne fáraszd magad, ez a munkaügyis troll és bármit mondasz neki, mindenbe beleköt.

Állítólag van neki 3 diplomája, szóval a "tegyél magadért" sem lesz jó neki.

2020. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tavaly ilyenkor keresgéltem irodai adminisztrátor melókat, melyek bizony ilyesmi fizetés körül mozogtak. Angoltudással is.
2020. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Illetve bő 1 éve nettó 152-t kerestem.
2020. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

"Nem kell beletörődni a szarba (és elkeseredettségedben hülyeségeket írni ide)"


Mutass már rá hol írtam hülyeséget!! mutass már rá! magad is leírod


- ez a munka bizony ennyit ér (mit is várok-igen, ez van)

- máshol se adnának többet (ezért a melóért nem..)

- még így is van ezer jelentkezője a cégnek még válogathat is



Mindezt én , én IS leírtam.


De hol írtam hülyeséget ? Mutass már rá!

Amit leírtam az tetszik nem tetszik maga a valóság.

2020. febr. 17. 12:18
 19/42 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ez volt a valóság 3 éve. Azóta nőttek a fizuk. Nettó 160-ért értelmes embert Budapesten nem találni.
2020. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Nettó 160-ért értelmes embert Budapesten nem találni."


Ja értem. tehát akkor a tanár ismerősöm, meg a diplomás szakápoló ismerősöm az nem egy értelmes ember. Értettem.

Mert ők Pesten nem kapnak 160-at.

2020. febr. 17. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!