Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 160 Bp-en irodai back...

Nettó 160 Bp-en irodai back office melóra nagyon karcsú vagy ennyit ér az ilyen meló és kész?

Figyelt kérdés

Paraméterek: különösebb szaktudást nem igénylő irodai back office jellegű meló, beugró a diploma anélkül fel se vesznek, de valójában semmire se kell csak hogy a cég verhesse magát hogy neki csak diplomás dolgozik.

Ezért nettó 160. Főállás.


Karcsú vagy reális és kész?

Mert ismerősi körben sokan azt mondják, Pesten ez nem bér, ez egy röhej, Borsodban ezért a melóért ez reális lenne, de itt Pesten egy röhej. Ennyit egy alkesz segédmunkás se kap.


Mások meg azt mondják (én is ide tartozom) hogy nézzenek körbe és meglátják ilyen jellegű irodai melóra máshol se adnak többet, de tán még ennyit se. A saját álláskereséseim is ezt támasztják alá. El lehet menni ezer helyre de csak ennyiért-még ennyiért se.


Hol az igazság? Melyik oldalon?


2020. febr. 17. 08:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a probléma?

Igen ez a meló ennyit ér, nem kell hozzá semmi speciális tudás, azért kérnék diplomát, mert úgy gondolják aki össze tudott hozni egy szakdolgozatot valószínűleg értelmes is.

Első munkahelynek nem rossz, ha hétköznap 8-16-17ig van a munkaidő, meg szakadni nem kell, el van egy évet az ember, közben fejleszti magát és mehet magasabb munkakörbe máshova. Nem kell ezt túlgondolni,azért van túljelelentkezés, mert inkább itt keres valaki 160-at hétköznap, mint gyárban 200at 3 műszakkal.

2020. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

"aki össze tudott hozni egy szakdolgozatot valószínűleg értelmes is."


Na mégiscsak eljutunk oda hogy értelmes ember is kaphat 160-at? Mert előbb még az volt a duma, hogy ennyiért értelmes ember nincs.


Még a végén kiderül nemhogy értelmes ember van ennyiért de még túljelentkezés is van az ilyen állásokra... méghozzá akár 100+ ember 1 helyre.

2020. febr. 17. 17:03
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás szakápolóhoz az F oszlopot nézd. 2020 január 1-től, ahogy látod jóval több már csak az alapbér is mint nettó 160 - kezdőként !! - és erre rájönnek a pótlékok. Novemberben pedig masszívan tovább emelkedik.


[link]

2020. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
29%
A nettó 160ezer az még egy diáknak is karcsú, nemhogy egy főállásúnak. Egy nyugdíjasnak még elmegy.
2020. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a piaci béreket és az állami szektort.
2020. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Kérdező ha egyműszakos különösebb hard és soft skmillt nem igénylő nyugis irodai melóért 160-at kapsz csókolj segget a főnöködnek hálából hogy kifogtál egy ilyen hülyét aki erre neked még Pesten is 160-at mert ennyit erre kb sehol nem adnának.

Nem, még Pesten sem.

Vidéken ez simán a minimál lenne,

Pesten tán 120-130 meglenne. Talán.


A 160nak örülj mint majom a farkának és ez nem vicc.

Én is diplomás vagyok és is pesti vagyok én is hasonló helyne és állásban vagyok-130-ért.

2020. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
El vagy te tévedve utolsó. Neked gondolom nem emeltek és benne maradtál. De manapság Budapesten 160 az nagyon gyenge, értelmes ember ennyiért nem megy dolgozni Budapesten.
2020. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

62 %



De, elmegy.


Én is diplomás vagyok.



2019-ben Synlab, Medicover, Díjbeszedő zrt és még sokan mások ajánlottak nettó 140-170 között.

2020. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
44%
2020 van.
2020. febr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyit emelkedtek a bérek 10 hónap alatt, ott hagyom a programozást, mert úgyse sokkal izgalmasabb és embertelenül sokat tanulok miatta.
2020. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!