Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 160 Bp-en irodai back...

Nettó 160 Bp-en irodai back office melóra nagyon karcsú vagy ennyit ér az ilyen meló és kész?

Figyelt kérdés

Paraméterek: különösebb szaktudást nem igénylő irodai back office jellegű meló, beugró a diploma anélkül fel se vesznek, de valójában semmire se kell csak hogy a cég verhesse magát hogy neki csak diplomás dolgozik.

Ezért nettó 160. Főállás.


Karcsú vagy reális és kész?

Mert ismerősi körben sokan azt mondják, Pesten ez nem bér, ez egy röhej, Borsodban ezért a melóért ez reális lenne, de itt Pesten egy röhej. Ennyit egy alkesz segédmunkás se kap.


Mások meg azt mondják (én is ide tartozom) hogy nézzenek körbe és meglátják ilyen jellegű irodai melóra máshol se adnak többet, de tán még ennyit se. A saját álláskereséseim is ezt támasztják alá. El lehet menni ezer helyre de csak ennyiért-még ennyiért se.


Hol az igazság? Melyik oldalon?


2020. febr. 17. 08:14
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"2020 van."



És akkor mi van ? Az átlag béremelkedés nem éri el az 5%-ot se.

2020. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Egyáltalán eleve az a nagy szám ha az ember olyan helyen van ahol adnak bármit is emelésnek.
2020. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Emelés egy másik kérdés. Új munkahelyen, Budapesten, magán szférában vicc összeg a 160. 3 éve ez volt a jellemző, azóta igenis emelkedtek. Sokat. Olvass cikkeket.
2020. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Budapesten, magán szférában vicc összeg a 160. "



Fizetesek.hu bérösszehasonlító portál erről mást mond.

A 160 az átlag, sőt még átlagon felül is van ezen a téren (120 az alja...).

Bp régió admin terült....


Nem kell elhinni, ott a stat.

800.000 bár összevetéséből (portál közlése). csak tudják mit beszélnek.

2020. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
#34: más aki 10 éve ott ragadt és ennyit kap az más kategória, mint aki most kezd. A fizetések hú nem tesz különbséget
2020. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Hát én nem 10 éve vagyok itt ilyen munkakörben nincs 1 éve se és marha messze vagyok a 160 nettótól.

Ráadásul még ősszel volt cafi de azt is elvették így maradt a kemény nettó 135.000

Budapest multi.

2020. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
44%

Budapesten nettó 135 egy multinál? :D

Hát, mit csinálsz te, ember? :D

De most komolyan, viccet félretéve, ezt hogy sikerült összehozni? Gyakorlatilag nagyítóval kellene olyan helyet keresni, ahol még ennél is kevesebbet keresnél.

2020. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
130 már egy éve is kevés volt. Miért vállalta ilyen áron??
2020. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Állami szektorban ennyit se ketesnél, ott nettó 140 van, amíg legfeljebb 29 év a tapasztalatod. Szóval becsüld meg magad.
2020. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"130 már egy éve is kevés volt. Miért vállalta ilyen áron??"



Na vajon mégis miért ? Mert annyi remek ajánlatom volt hogy azt se tudtam melyiket válasszam így kikötöttem ennél. még mindig jobb mint a közmunka, mert ha ez a meló nem lenne, akkor ott lennék.

2020. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!