Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben ti is felmondana...

Ilyen esetben ti is felmondanatok?

Figyelt kérdés

Egy eleg biztos munkahelyen dolgozom, viszont mar lassan haromnegyed eve konyorgok fizuemelesert es nem kaptam egy forintot se. Szakmailag egyaltalan nem fejlodok, minden nap egyre faradekonyabb vagyok. Igaz nem er stressz, de ugy erzem kezdek eletunt lenni. Most kaptam egy lehetoseget, ami szakmailag sokkal tobbet tudna nyujtani, igaz, egy eleg eros tanulasi folyamat lesz hozza szukseges, ebbol adodoan pedig az elso fel-1 evem varhatoan stresszes lenne es nem annyira nyugodt, mint a mostani. Az uj helyen kevesebb lenne a fizetesem 50 ezer forinttal.


Ti ebben az esetben maradnatok a mokuskerekben, vagy inkabb valtanatok az uj, de kevesebbet fizeto, viszont aktiv tanulast magaban foglalo allasra?


2020. febr. 19. 14:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha 1 milliót keresel, akkor -50ezer mellett lehet érdemes váltani.

Ha <500ezret, akkor tuti nem váltanék. Hanem keresnék olyat, ahol a mostaninál többet fizetnek.

2020. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most 350+cafeteria a nettom, az uj helyen 300 lenne cafeteriaval
2020. febr. 19. 15:05
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
SOHA ne válts lefele. Majd találsz olyan helyet ahol megkapod a pénzt is ÉS még szakmailag is van értleme.
2020. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egy eleg szuk, zart szakmai korben dolgoznek ott ahol kevesebb fizetest ajanlanak, ott tudnam egyedul a szakmai reszt kitanulni,sehol mashol.


A jelenlegi munkahelyemnek nincs koze a tanulmanyaimhoz se a szakmamhoz se ahjoz, ami szeretnek lenni.

2020. febr. 19. 15:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglengeted a felmondást, hidd el, emelni fognak!


Az én esetem: szóltam a kisfőnöknek, hogy kaptam egy jó ajánlatot. Ő azonnal futott a feletteséhez, hogy mi a szitu.

Eredmény: százalékban olyan fizu emelést kaptam, amit még soha életemben!

2020. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Illetve ahogy irtam a jelenlegi munkahelyemen nincs szakmai elorelepesre se emelesre se kilatas, viszont a masik helyen ahol kevesebbel kezdenek lenne ra kilatas, hogy magasabb poziciokba keruljek.
2020. febr. 19. 15:14
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Dobatnék rá még a fizura az új helyen és átmennék.
2020. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ettol tobbet nem tudok kerni, tekintve, hogy kitanitanak olyan programokat kezelni, amiket csak kulfoldon tanulhatnek meg szakmailag, es ami tobb szaz-millio forintba kerulne.
2020. febr. 19. 15:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Es igen a mostani munkahelyemet kb utalom, 3 eve vagyok itt, 0 megbecsulessel, 0 szakmai fejlodessel es ugy erzem ennel meg a kevesebb is jobb, ha szellemileg pluszt ad. Ugy erzem itt az elkovetkezo 1 evben teljesen kiegnek.
2020. febr. 19. 15:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Váltottam már lefele fizetésben, mert jobb szakmai fejlődést adott. Hosszú távon kifizetődőbb volt. Kérdés, hogy a fentebb lépési lehetőség milyen? Ha az nem jó és elég kevés cég foglalkozik ezzel az országban akkor azért a kockázat elég magas.
2020. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!