Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben ti is felmondana...

Ilyen esetben ti is felmondanatok?

Figyelt kérdés

Egy eleg biztos munkahelyen dolgozom, viszont mar lassan haromnegyed eve konyorgok fizuemelesert es nem kaptam egy forintot se. Szakmailag egyaltalan nem fejlodok, minden nap egyre faradekonyabb vagyok. Igaz nem er stressz, de ugy erzem kezdek eletunt lenni. Most kaptam egy lehetoseget, ami szakmailag sokkal tobbet tudna nyujtani, igaz, egy eleg eros tanulasi folyamat lesz hozza szukseges, ebbol adodoan pedig az elso fel-1 evem varhatoan stresszes lenne es nem annyira nyugodt, mint a mostani. Az uj helyen kevesebb lenne a fizetesem 50 ezer forinttal.


Ti ebben az esetben maradnatok a mokuskerekben, vagy inkabb valtanatok az uj, de kevesebbet fizeto, viszont aktiv tanulast magaban foglalo allasra?


2020. febr. 19. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Te hogy hívhatsz biztosnak egy olyan munkahelyet, ahol háromnegyed éve nem fizetnek???

Sose értettem az ilyet, mondd már meg kérlek, h hogyan tudsz megelni, úgyhogy 9 hónapja nincs fizu?

Nekem nem menne a dolog.

2020. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Van fizetesem, fizetesemeles hianyossagarol van szo.
2020. febr. 19. 17:07
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha láblógatós hely, semmi kihívás, akkor mégis miért akarnál fizetésemelést?
2020. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én se váltanék lefelé, hülyeség! Tanuljál még többet kevesebb pénzért? Normális? Inkább keressél valamit ami kitölti az űrt az életedben.
2020. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mert gondolom te sem akarsz evekig ugyanannyit keresni, mint amennyiert felvettek.


Utolso: azt tanulnam amivel foglalkozni akarok, es itthhoni intezmenyen belul mashol nem tanulhato, csak kulfoldi egyetemeken.

2020. febr. 19. 19:59
 16/20 anonim ***** válasza:

"Mert gondolom te sem akarsz evekig ugyanannyit keresni, mint amennyiert felvettek.“



Én 5 éve léptem be ahol vagyok és annyit kapok 20ban is mint 15ben kaptam. A főnök megmondta ha emelést akarok arra az ajtó. Itt nem lesz.

Értettem. Ezzel együtt maradok mert hova mennék. Ezt a főnök is tudja ezért meri megtenni.

2020. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

"Mert gondolom te sem akarsz evekig ugyanannyit keresni, mint amennyiert felvettek."


Tehát inkább kevesebbet keresnél?

Ha az új helyen 300-al indulsz és évi 10%-ot emelnek, akkor kb 4 év mire az új hely ledolgozza a hátrányát. De ezt csak akkor, ha 4 évig tényleg minden évben megkapod a 10%-ot.


Én megvárnám, míg a másik helyen felzárkóznak a bérek és akkor váltanék. Most egyszerűen túl drága váltani.

2020. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

"Mert gondolom te sem akarsz evekig ugyanannyit keresni, mint amennyiert felvettek."


És mit teszel érte, hogy többet érdemelj?


#13

2020. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt hogy egyébként 3 ember helyett dolgozom es en latom at egyedul a minkafolyamatokat a csapatomon belul, tovabnkepzesekre jarok, emellett pedig mas munkafolyamatnal is en vagyok a potlek ha barki lebetegszik mert mas nem ert hozza.
2020. febr. 20. 17:16
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"mit teszel érte, hogy többet érdemelj?"


Érdekes. Ahhoz hogy többet kapjon valaki ahhoz TENNI kell bármit? És azon helyeken ahol emelnek MINDENKINEK (ld multik) ott minden egyes ember tett valamit amit addig nem tett? Mert emelést azt mind kapott.

Szóval nagyon úgy néz ki hogy nagyon sok helyen úgy emelnek hogy az emberek 99%-a semmivel se több szebb jobb okosabb mint tavaly-csak ÉPP ELTELT EGY ÉV+

Infláció pénzromlás és tsai. És ez bőven elég ok kell legyen. A cég saját érdekében bőven elég ok kell legyek (vagy akkor otthagyják az emberei)

2020. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!