Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon kevés a fizetésem,...

Nagyon kevés a fizetésem, hogyan kereshetnék több pénzt alkalmazottként, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs diplomám,csak érettségim.

Nem vagyok fiatal,30+ elértem.

Középszintü irott angol nyelvü szövegeket megértek de szóban 0 vagyok.

Nincs jogositványom.

Nagyon nehéz vagy nehéz fizikai munkát nem bírom,ahogy a sok tanulást sem.

Jelenlegi szakmámban (szakács) gyenge-középszerü vagyok.

Nagyon jól türöm a monotonitást,egészségi állapotom kiváló,beteg szinte sose vagyok,rengeteg idöm van,nincs se család se hobbi,azt élvezem ha hónapról hónapra a lehetö legtöbb pénzt takarithatom meg,de már nem tudom tovább faragni az összeg ami kevés netto 200 alatt,mindenképpen többre van szükségem.

Vállalkozás és külföld kizárt.

Mit csináljak hogy több legyen?



2020. febr. 20. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezel az Aldiba boltvezetői programra, kezdőként is br 600-at fogsz kapni.
2020. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit olvastam tőled, abban mind a kifogásaidat sorolod.


FEJLŐDŐKÉPES vagy, rengeteg mindent megtanulhatsz, akár még a vállalkozást is. Semmit ne vess el; nézelődj, érdeklődj, olvass utána, és ásd bele magadat abba, ami tényleg érdekel!


Az angol beszéd például másfél év alatt simán felfejleszthető egy jó szintre. Ennyi idő alatt autodidakta módon megtanulhatsz rengeteg mindent. Azt írod; időd van. Hát mi vagy ki tart vissza?


Ne azt nézd, hogy mit miért nem tudsz, hanem azt, hogy mit miért tudsz megcsinálni!

2020. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!