Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az milyen ember...

Szerintetek az milyen ember aki feketén dolgozik ès félmilliót keres? Ilyen embert fel kell jelenteni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy? Miért nem a saját dolgoddal foglalkozol?
2020. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell feljelenteni. Minek?
2020. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem undorító, hogy nem fizet a közösbe, miközben más több százezret. Tőlem például havi 200at vonnak, plusz a munkáltatóm is fizet utánam járulékokat.

Neki meg több a kézhez kapott fizu és semmit sem fizet a közösbe! Tök jogos lenne ha az ilyenek ellen fellépnének.

2020. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

"Neki meg több a kézhez kapott fizu és semmit sem fizet a közösbe!"


Több pénzből többet vásárol, és több áfát fizet - szóval ez nincs teljesen így.

2020. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Ő egy gazdag ember,aki a saját dolgaival foglalkozik,te meg egy irigy ember vagy,aki a mások dolgaival foglalkozik.Nézz mélyen magadba és figyeld meg ki hol tart az életben.Ha a válaszod rád nézve gáz,akkor kezdj el magaddal foglalkozni,meglátod szuper érzés,és nem lesz időd másokra. :)
2020. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Azért elég jellemző, hogy aki feljelentene egy tolvajt, az ebben az országban lenézendőnek számít. Tudom, hogy erősen demoralizáló, hogy a kormány mire költi a pénzünket, de ettől függetlenül aki a közösből lop, az mindannyiunktól lop, ugyanúgy, mintha a boltban lopna a kasszából. Mondom ezt ex adócsalóként, aki megbánta, és azóta is nyomja a lelkiismeretemet, pedig én konkrétan nem tudtam volna megélni, ha a kevés fekete pénzemből az adót is befizetem. Aki 500-at megkeres, az legalább az ötvezener KATA-t fizesse, és akkor teljesen legálisan tartja meg a többit, de ennyit potyázni gáz.
2020. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha már valakit fel akarsz jelenteni, akkor miért nem a munkáltatót? Nem a munkavállaló szokott kunyizni, hogy mindenképp feketén szeretné a fizetését, hanem a munkaadó nem akar annyit fizetni.


A drogdílereket kell büntetni, nem az egyszeri használót.

2020. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Majd megbánja, ha nyugdíjas lesz.
2020. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért bánná meg, ha nyugdíjas lesz? Addigra sokkal több megtakarítása lesz, mint amennyit nyugdíjból kapna. Sokan ráadádul még nyugdíj előtt meghalnak, így a semmire fizetve azt a sok pénzt.
2020. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

> Szerintem undorító, hogy nem fizet a közösbe

Na ja, olyan jó dolog a "közösbe" fizetni. Ugyan elveszíti közpénz jellegét, hülyeségekre költik, az utak szarok (és többnyire fizetősek), az egészségügy egy halálgyár, stb. De azért fizessünk még többet, hadd finanszírozzuk a nertársak gazdagodását.

Komolyan, annyira szánalmas, hogy a magyar ember ahelyett, hogy alacsonyabb adókat akarna, inkább azért idegeskedik, mert más nem fizet elég adót.

Házmesterek országa, sok etatista, szolgalelkű szerencsétlennel. Tökéletesen megérdemlitek Orbánt, az a helyzet.


> Azért elég jellemző, hogy aki feljelentene egy tolvajt, az ebben az országban lenézendőnek számít.

A tolvaj itt az, aki más pénzét ellopja, vagy ellopatná. Azaz az állam és az állammániások.


Nincs "közös". Van az én pénzem, és van a tiéd. Semmi közünk egymáséhoz.

2020. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!