Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az milyen ember...

Szerintetek az milyen ember aki feketén dolgozik ès félmilliót keres? Ilyen embert fel kell jelenteni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Felemelik a korhatárt az átlagéletkorra, vagy fölé és kapásból nem lesz szinte senkinek sem, ráadásul mi pl. már csak 50%-nyit fogunk kapni!
2020. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is egy irigy alak vagy aki semmit se ért el az életbe.

Nézz magadba és törődj a saját dolgoddal,képezd magad mondjuk.

Az átlag meg csóró mindig máson csámcsog a sikeres magával és az ötleteivel foglalkozik.

2020. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

"Komolyan, annyira szánalmas, hogy a magyar ember ahelyett, hogy alacsonyabb adókat akarna, inkább azért idegeskedik, mert más nem fizet elég adót."

A kettő nem zárja ki egymást. Örülnék, ha kisebb lenne az adó, de amíg ennyi, addig mindenki fizesse egyenlően.

2020. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Aki ennyire aggódik azért, hogy mennyit adózik vagy sem ez az ember, annak személy szerint mennyivel lenne jobb, ha az illetőnek elvennék mindenét végrehajtással, aztán segélyből élne a "közösből"?
2020. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

"Ő egy gazdag ember,aki a saját dolgaival foglalkozik,te meg egy irigy ember vagy,aki a mások dolgaival foglalkozik"


Félmillió havonta az egyáltalán nem gazdag. Majdnem ennyit kapok(egy minimális túlóraval akár többet is) DE teljesen legálisan!

Igen, bosszant, hogy miért én és mások fizetjük helyette is a közös költségeket?!


Az utak rosszak? Igen, sok helyen. Sok helyen meg teljesen jó. Na és milyen lenne ha egyáltalán nem költenek rá?

2020. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm hogy kiemelted a mondanivalómat.

Én is legálisan kapom,minden forinttal el tudok számolni,viszont mellette jól is érzem magam,mert nem másokkal foglalkozom,nem turkálok mások zsebében.

Szerintem meg 500 ezer sok pénz,becsüld meg,én is megbecsülöm.Mindenkinek ezt kívánom.Senkinek sem rosszabbat.És ezen van a hangsúly.

Szép napot mindenkinek.

2020. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!