Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet idegösszeomlás...

Hogyan lehet idegösszeomlás nélkül kibírni hogy nevetséges összeget tudok havi szinten félretenni?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok,illetve sokszor sírhatnék jön rám hogy nem tudok havonta 120 ezernél többet félretenni, ennyiből soha semmi nem lesz. Az életkedvem is elmegy.

2020. márc. 1. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

9-es vagyok.


Én is ugyanennyit, sőt, picit kevesebbet tudok félrerakni, hasonló élethelyzettel. Ha te ezzel nem tudsz tervezni, az már a te bajod.

Ahelyett, hogy azt látnád, hogy ennyi félretett pénzből te akár még képezni is tudod magadat, már most azon sírsz, hogy ez kevés. Hát hidd el, azon felül, hogy sokan félre se tudnak rakni, ez pont jó összeg arra, hogy egy versenyképes szakmára, vagy a tanulási időt biztosító háttérre félretedd.

2020. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
és mit teszel azért, hogy többet keress 1 év múlva?
2020. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Tegyél csak 60-at félre, a fennmaradó összegből meg vegyél nyugtatókat és kezd el szedni 👍

Viccet félretéve ha még fiatal vagy és normális életet szeretnél, akkor kezdj el németül tanulni meg valami szakmát amivel el tudsz ott helyezkedni.

2020. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó: ezt muszáj minden hasonló kérdés alá odaírnod? Szerinted így elhiszi barki is? Aztán meg rinyalsz, hogy lepontoznak es biztos irigyek rád
2020. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem a megtakarításod nevetséges, hanem a fizetésed.
2020. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kevés,csak némileg ellensúlyozza hogy nincs bejárási költségem oda,illetve minden napra biztositva van ingyen étkezés,ha magamnak kellene hasonlóan megoldani kapàsból -30 ezer legalább.
2020. márc. 2. 10:40
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mennyire boldog lennék, ha havi 120-at félre tudnék tenni??
2020. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Én 150-et keresek (tanárként), albérletben lakom és örülök, ha hónap végén egyáltalán futja kajára :(


Nem vagy te olyan rossz helyzetben :)

2020. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol hogy 400 megmarad?
2020. márc. 2. 14:43
 20/21 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol hogy 165k-t keresel egy hónapban? Mi a szakmád? Hol laksz? Hány éves vagy? Mi a nemed?
2020. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!