Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tehetek panaszt ha nem...

Hol tehetek panaszt ha nem fizették ki a bérem?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok egyedüli valószínűleg mindenkit csak próbanapoztatnak dolgoztatnak ingyen,Mit tehetnek? Valahol lehet ezt jelenteni? Amugy kinai kajalda

2020. márc. 2. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerződésedben mi szerepel? Szerződést szegnek?
2020. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Először kérdezz rá a főnöknél. Ma indult az azonnali utalás, volt néhány banknál döcögés emiatt, ami miatt lehet, hogy nem mentek el utalások és nem is tudnak róla a cégnél. Ha szándékosan nem utaltak, mubkaügyi bíróság.
2020. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan probanap volt ami 12óra szerződés nélkül. Irtunk elvileg egy napi bejelentős papirt de kitudja le adtak e. Penzt nem kaptam és ha ra kérdezek hogy fel vettek e engem vagy esetleg mást mondják hogy áá még nem tudják
2020. márc. 2. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Navnál lehet bejelentést tenni. Neked a napi bejelentésről van valami, egyáltalán valami papír, hogy ott dolgoztál?
2020. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem jellemző ilyen helyeken, hogy kifizetik a próbanapot. Nem tudsz vele mit kezdeni, max akkor kellett volna a markodat tartani, amikor ott voltál.
2020. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs hivatalosan probanap, ekkor egyszerusitett bejelentest kell tenni. Meg kell legyeztetni a navot, maris fizetnek. A nav se szereti ha elcsaljak az adot igy.
2020. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

A Főnök íróasztalánál, golfütővel a kezedben :)

Na jó nyilván nem, de hatásosabb mint a jogi út. Nekem sajnos kellett már így megoldanom. Használnom nem kellett!

2020. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos semmilyen papirom. Erdemes valahol jeleznem hogy mi működik ott?
2020. márc. 3. 11:35
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nav, mint irtam enis. Sok sztorit hallottam, hogy veletlenszeruen is szeretnek ellenorizni, gyakran ilyen probanaposokat is. Ilyen utan is kell jarulekot fizetni, kulonben feketefoglalkoztatast kovetnek el.
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gungasam ***** válasza:
Csak legyeztesd a NAV-ot és hamar az utcán vagy...
2020. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!