Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki még bejár dolgozni?...

Van aki még bejár dolgozni? Milyen területen? Hányan dolgoztok együtt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Víziközmű szolgáltatásban dolgozom mérnökként. A feje tetejére állt minden, nem is taglalnám túl hosszan. Ugyanúgy bejárok és jellemzően sokkal többet dolgozunk, mint korábban.

Egyelőre szellemi szinten annyi változás történt, hogy a nem stratégiai fontosságú munkavállalókat szabadságra, vagy home office-ba küldték, a stratégiai fontosságúakat pedig külön irodákba ültették, nem igazán érintkezünk egymással. Ezen belül is meghatározásra került ki-kit tud helyettesíteni, akik végképp semmilyen formában nem érintkezhetnek.

2020. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Élelmiszeripari (termékgyártó) cég, természetesen be kell menni dolgozni, hiszen a dolgozók 95%-a kétkezi munkás. A maradék 5% (többek között én is), irodista, viszont nekem, mint mérnöknek, ott kell legyek a termélésben, senkinek nem megoldott a home office.

Ez nagyjából 200 embert jelent, és sokan betegen jönnek be dolgozni. Szájmaszkért napi szinten harcolni kell, hogy jusson.

Hát ez van. Én is szívesen lennék otthon

2020. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!