Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok Magyarország...

Mit gondoltok Magyarország lakosságának hány százalékának lehet 1 millió forint megtakarítása vész esetére?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltok erről. Számokban is jó lesz a válasz. 9 millió plussz pár százezer ember ha jól tudom ennyi ember él az országban. Tudom azt,hogy nagy a szakadék gazdag és szegény között ,de az 1 millió az pont arra az 1 millió forintra szól. Tudom van akinek több van sokkal és van akinek kevesebb. Ti mit gondoltok hány százaléknak van legalább ennyi dugipénze mondjuk ilyen esetre mikor megszűnik a munkahely és kitör egy ilyen vírus ami most van.
2020. márc. 31. 17:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
73%

"lakol" :D


Nem én írtam a választ, de bármilyen hihetetlen, a ballagási pénzeket meg egyéb ilyen gyerekként pénzesőként megélt dolgokra kapott zsetont sem kell mindjárt elkölteni. Én sem költöttem el ezeket anno, mert pontosan tudtam, hogy túlságosan értelmes dolgot úgysem vehetnék belőle, később viszont talán jól fog jönni (és bizony jól is jött).

2020. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Laksz :)
2020. márc. 31. 20:25
 23/40 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez a nettó 200 úgy értendő hogy van adókedvezménye a tagoknak mert családosak gyerekkel, aztán a bruttó 250 ből lesz netto 250.
2020. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ezt mire erted? Nalunk akik dolgoznak, a nagy szazaleka 25-35 éves 0 gyerekkel, 2-en 45 evesek 1 gyerekkel. Tyű de nagy adókedvezmény
2020. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
70%

Engem teljesen meglep hogy gyárban ennyire sokat fizetnek mert erre Szabolcs megyében, már 1 éve néztem állásajánlatokat és a legtöbb amit láttam netto 200 ezer volt maximum, azis 4 müszakos rendben és 2 év után lett volna elérhető...

De a jellemző az volt hogy 110 ezer + pótlékok+ túlóra és úgy kb kijön netto 160-ra de annyiért meg hülye lettem volna elmenni.

2020. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
50%

# 13



Elhiszem, hogy fárasztó, hogy mindenki ezzel jön, de én is ennek képzem át magam, más szakmákkal ezért nehezebb példálóznom. Az E-vel kezdődő és a vele szemben levő, N-el kezdődő multinál is kb 250-et visz haza a pályakezdő.

Nekem az összes (egyéb) interjún is ennyit ajánlottak, már ahol ők mondták meg.



Egyébként nekem is volt szülőktől pénzeső, vettem belőle fényképezőgépet, bicajt, többit félretettem, sőt, ösztöndíjam is rengeteg volt, diákmunkázgattam is, otthon lakó, bejárósként. Alig-alig költöttem.

Jelenleg sajnos ebből a pénzből élek és ennek a pénznek köszönhetem, hogy pár hónapig lesz mit ennem a válságban.

2020. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
13%

Nekünk nincs!2 hónap múlva már lesz (több pénz be KELL,HOGY JÖJJÖN!)

Anyukáméknak nincs,de kb.2 hónap múlva nekik is lesz!

Nagyszüleimnek van!

Anyósoméknak nincsen!

Tesómnak nincsen!

Egyik sógorom ebben a hónapban vett házat,így neki nincsen.

Másik 2 sógornak van.

Féltesómnak van,nemrég adtak el ingatlant,de ők ettől függetlenül elég nagy bajban lesznek az építkezésükkel kapcsolatban sajnos!

Másik féltesómnal nincsen!

Baráti körből:

Egynek van,egynek nincs.

3nak meg úgy van,hogy felvették a 10Mes babavárót!

Összeszámolom:

7-7!

Ezek a legközelebbi ismerőseim,akiknek tényleg ismerem az anyagi helyzetét!

2020. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt ,hogy hoztad össze,hogy ha pár hete melózol ? Nincs autód,ingatlanod . Na ezt,hogy hoztad össze ? Híd alatt lakol vagy szülőknél ? Pár heti melótól nekem nem lett 500 ezrem sem."


Egyetem mellett is dolgoztam diákmunkát. Az miért meglepő, hogy nincs ingatlanom? Tudod létezik albérlet.

2020. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1%-ot se eri el.

Ugye 1% az az, hogy 100 emberbol 1-nek van 1 milla megtakaritasa.


Kivehetunk egy rakat 18 ev alattit.

Az also reteget.

A kozepreteg nagy reszet is.


Igazabol most dobbentem meg jopar cegvezeton ismerosok koreben mennyire nincs tartalek.

Bohom BMW az viszont van. 😳

Igy kell ezt.

Uzletvezetesbol csillagos otos.


Majd jovore sunt tenyesztenek, mint egy regi nagyvallalkozo idoskorara. 🤣

Nagypofaju faxkalap volt, szoval megerdemlik.

A sors nem ver bottal gyerekek. 😏

2020. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
67%
Miskolcon a második legnagyobb autóipari cégnél, bruttó 1400-1500 a kezdő fizetése egy gépkezelőnek. Erre jön rá a műszak pótlék és a cafeteria. Simán ott van a 250 egy hónapban.
2020. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!