Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökök 40 százalék bértámoga...

Mérnökök 40 százalék bértámogatást kapnak. A programozó mérnöknek számít?

Figyelt kérdés

Palkovics bejelentése:


[link]



2020. ápr. 7. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Plafon? Akkor aki jo es megfizetik, az a támogatási idöszakban kevesebbet kaphat, mint aki nem annyira jo, ezert kevesebb a fizuja, de msjd igy felette ledz a joknak?"


Nem. Értelmezd a leírtakat.

2020. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki a plafon alatt van, az kap, aki felette az nem kap. Igy, lehet, hogy aki a plafon alatt van, a támogatásával egyutt többet kap, mint aki magátol került a plafon felé.
2020. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Aki a plafon alatt van, az kap, aki felette az nem kap. Igy, lehet, hogy aki a plafon alatt van, a támogatásával egyutt többet kap, mint aki magátol került a plafon felé."


Nem. Ez nem így működik.

2020. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A cikk alapján én is úgy értelmezem, hogy csak is a kutatás fejlesztésben dolgozó mérnököket érinti ez és ott is inkább járulékfizetési kedvezményt fog kapni munkavállaló, vagy munkáltató, ez nem egyértelmű.

Az, hogy ki számít "mérnöknek", az pl. gondolom nem végzettség, hanem munkakör függő lesz. Ha takarítóként dolgozik k+f-ben az ember, akkor nem gondolnám hogy számít, hogy egyébként van 3 mérnök diplomája.

Szóval én mérnökként, aki nem k+f területen dolgozik, elkönyveltem, hogy nem lesz ettől se több, se kevesebb a bérem. :D Bár a kevesebbet még kérdéses ugye... :D

2020. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg a közlönyben nem jelenik meg, minden csak spekuláció.
2020. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!