Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építőmérnökként bruttó 400...

Építőmérnökként bruttó 400 ezres fizetés + cafateria Budapesten jónak számít?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 13:52
1 2 3
 11/21 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy vidéken vagy Budapesten kapod ezt az összeget!

De már eleve az is becsülendő, hogy bejelentve ennyit kapsz. :)

Kérdező, ezt ajánlom még olvasgatni picit.: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


A HR-es válaszolónak. Igazából én is ismerek olyat aki a mesterét már 2 éve abszolutóriumon húzza de többet keres, mint én mesterrel. Konkrétan a nettója (kicsit 400k alatt) az én bruttóm. :D És a vicc, hogy mindketten multinál vagyunk, Budapesten, szakmában. (Épületgépészet)

2020. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2 hetente van fizu?
2020. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9es: jogi diplomám van
2020. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem írom meg a gyár nevét, mert nincs sok ilyen hely Magyarországon, több, mint 1 évet vándoroltam munkahelyről munkahelyre mire rátaláltam a cégre. Emiatt nem írom ki a nevét, de van ilyen hely igen ahogy mások is mondták.
2020. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írjatok neki a gépész meg villamosmérnök fizukat, ő nem veheti ezt alapul. Építősként jóval rosszabbak a fizetési kilátásai.
2020. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom írni, hogy talán kezdőként, de ma már a diákmelósok is többet keresnek, 1800ft/óra körül simán kapnak, amivel 300at el tud vinni egy diákmelós 2D szerkesztő. Egy diplomás kezdő ennél illik, hogy több legyen, persze nem a régimódi kkv-ban, ahol nettó200at keres az ember és még kap zsebben valamennyit, ha kap.
2022. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem a régimódi kkv-ban, ahol nettó200at keres az ember és még kap zsebben valamennyit, ha kap.


Az a baj rengeteg az ilyen építőipari cég. Nagy hiányokról beszélnek most, de a lehetőségek nagy része ilyen cég. Építőipar nem buli mérnökként.

2022. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

És hozzá teszem azt, hogy ezt úgy sikerült elérni, hogy az elmúlt 5 évben soha nem látott pénz és megrendelés bőség volt az iparágba.


Ha netán ezt a történelmien magas szintet nem ütjük meg, lehet ujra 200 ért keresnek építőmérnököt :DDDD

2022. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Be kell kérni a pénzeket feleim, mert nem fog javulni, az az érzésem. Mit gondoltok?

5 éve borítékban kaptam 250et tervezésben, ami véleményes Azóta ez 350, tehát nem történt érdemi előrelépés kkv-s alkalmazottként. Többet adni persze nem tudtak, úgyhogy elköszöntem. Se telefon, se cafi, se utazástámogatás.

2022. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nyugtalan meg a tudat, hogy ennyit egy jobb segedmunkas is kaphat Budapesten szoval jól tetted.
2022. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!