Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gonosz dolog valakinek nem...

Gonosz dolog valakinek nem gratulálni, amikor jutalmat kap?

Figyelt kérdés
Úgy érzed, nem ő a megfelelő személy, akit a főnök úgy gondol. Nincs vele bajom, de más is lehet ugyanolyan jó dolgozó.
2020. ápr. 17. 21:59
 1/10 anonim válasza:
66%
Szerintem gratulálnod kellene neki, mert ellenkező esetben neked sem esne jól ha nem tennék meg és csak rosszabbat csinálsz vele, mert irigynek fog tartani. Nem nagy dolog, engedd el most a büszkeséget és gratulálj, hidd el többre mész vele :)
2020. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt munkahelyemen nekem sem gratulált mindenki, amikor elnöki jutalmat kaptam. 😔 Nem volt jó érzés, igazad van, majd még meglátom...
2020. ápr. 17. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem illik gratulalni.

Ha pedig amugy nincs vele bajod, akkor vegkepp nem ertem.


Meg ha egy lefele taposo, felfele seggnyalo lenne, aki nem erdemli meg, hat akkor nagyot kene nyelnem, hogy gratulaljak.

2020. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van egy "emberem", akinek biztosan nem gratulálnék. Nem furcsállaná senki, mert köztudott, hogy gyűlöl, bár senki nem tudja, hogy miért. Valószínűleg mert érzelmileg defektes és Ő ebben éli ki magát. Hát Őt biztosan kihagynám, egyébként nem szelektálnék, hogy megérdemelte valaki vagy sem.
2020. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

4-es kerdezted mar tole, hogy mi a baja veled?

En egyszer megkerdeztem egy gimis zaklatomat, hogy megis mi baja van velem? Hat ohm semmi. Aztan mondtam hogy akkor ne nyaggason mar allandoan. Oh hat mi? Aztan felsoroltam par peldat es csak lesett. Hat oh oh nem ugy gondolta. Na mondom jo, akkor inkabb hagyjuk egymast.

2020. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
A mi csapatunkat kiemelték a kimagasló teljesítménye miatt, kaptunk gratulációt és emléklapot az év dolgozója, a kevesebbet teljesítőknek viszont pénzt fizettek 1 havi bér, nálunk meg sajnos ez maradt el!
2020. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt is nem is jutalmazott a fő probléma, hiszen ő nem tehet róla, hogy nem méltó rá, mégis "benyomják". Sokkal inkább itt fejétől bűzlik a hal, nem restelli, hogy vannak, akiknek minden kijár, míg másoknak alig valami. Szóval, ha nem is gratulálnék, az a vezetőnek szólna, hogy hogyan döntött.
2020. ápr. 18. 20:43
 8/10 A kérdező kommentje:
*Itt nem is a jutalmazott
2020. ápr. 18. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Igen kérdeztem, a főnököm is. Nem tudott választ adni. Ez valószínűleg az a kategória, hogy "meglátni és megutálni egy pillanat műve volt". Részéről ez történt. Konkrétan az első pillanattól kezdve úgy, hogy még be sem mutatkoztam neki. Hát van ilyen. :)
2020. ápr. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül is, nem az kapta, aki "szúrta a szemem", vagyis nem ő, hanem a helyzet, a másik jelöltnek viszont gratuláltam, bár a szívem fáj azért, mert rengeteg a többletfeladatom nekem is meg még egy kolléganőnek. Na de mindegy, ez van, örülök a tavasznak és a hétvégének. :) Szép napot nektek!
2020. ápr. 23. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!