Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy sikeresebb...

Mennyit keres egy sikeresebb vállalkozó fényképész?

Figyelt kérdés

Mennyit keres egy sikeresebb vállalkozó fényképész, aki már eléggé rég óta csinálja ( 4-5 év), van egy jó hírneve és gyakran keresik meg?


Ha jól tudom esküvői fotózásért rengeteg pénzt elvisznek. ( 200k egy alkalom ), most ha már havi 8 helyre eltud menni az égész jó adózás után is. (Gondolom én ) Illetve ha jól tudom rendezvény fotózást olyan 18-23k / órért szoktak válalni, ingatlan fotózást 25k / alkalom stb.....

Gondolom így egy netto 600-800k forint össze tud jönni havonta 40 óra munkával, ha az ember képes megtölteni.


Van esetleg valakinek ilyen ismerőse ? Ha sikeres az ember ebben a szakmában akkor tényleg nagyon jól meglehet élni belőle ? ( Nyilván erre most úgy tekintsünk mintha korona vírus egyáltalán nem lenne és minden úgy menne mint fél évvel ezelött)



2020. ápr. 23. 16:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ezek mellett meg még mindig lehet akár nyitni egy webshopot a jobb képeket vászon képként árulni, az meg már kb majdnem passzív jövedelem. Persze kérdés az hogy mennyire van rá kereslet illetve hogy hány fényképész tesz ugyan így.
2020. jún. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!