Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő Burkolóként mennyi...

Kezdő Burkolóként mennyi fizetést kérhetek egy vállalkozótol?

Figyelt kérdés
Kőműves szakmám van, nem sok tapasztalatom van burkolásban, de volt már, hogy egyedül csináltam egy konyhát egy ismerősöméknél, és azóta is jó meg minden.:D na most. ha egy álláshirdetésre jelentkeznék mint burkoló, és kérdezi töllem a vállalkozó, hogy mennyi lenne a fizetési igényem, mennyi lenne korrekt? úgyse jelent be, napi 10 óra munka. Nem szeretnék kevest mondani, de egetverően sokat sem. én olyan 170 korülre gondoltam. Mivel még jó lenne ha más mellett dolgozhatnék egy kicsit. Igazából autóm van, szerszámokat vennék én. Szóval mi lenne a korrekt?

2020. máj. 14. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ember, hol élsz ?

300at MOST megadnek egy mindenesnek. Kocsit adok, fizetem, semmi gond.

2020. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát örülnék ha minden vállalkozó ilyen lenne. De mennyit kérhetnék ami még korrekt? 4es kőműves szakmával b-s jogsival. Sajat autoval
2020. máj. 14. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, hogy hol élsz: az ország keleti vagy nyugati felén?

Amúgy a vállalkozó nem megkérdezi, hogy mennyit kérsz, hanem közli, hogy ennyit fizet és Neked vagy megfelel vagy nem - ennyi.


Áááá, most látom, Hardyboii vagy, Neked tavaly februárban még sok milliós bevételt hozó vállalkozásod volt... :D Mi lett vele?

2020. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Keleten is vicc lenne a 170 nettó.

8 általánossal megkeresel ennyit egy gyártósoron.

Szakmunkásokból hiány van, vírus ide vagy oda. Az építőipar pörög, ha nincs ismeretséged, kvázi lehetetlen egy kőművest vagy egy burkolót leakasztani egy kisebb felújításra, mivel egymás hegyére-hátára épülnek a társasházak, ahol még az is szakmunkát végez, aki soha nem tanulta.

Mondjuk ennek 10 év múlva meglesz a böjtje, de lehet már 1-2 év múlva is. Új építésű házak olyan hibákkal vannak tele, hogy egy igazi szakember fogja a fejét. Ismerősömet hívták, hogy a frissen átadott passzív lakóparki lakást egy az egyben vezetékelje át. Azt mondta, nagyon kuli munka volt, nem lepődne meg, ha ezekben a házakban, lakásokban komoly károk keletkeznének rövid idő után. Egy rossz bekötés, vagy gyenge vezeték rövidzárlatot, elektromos tüzet okozhat. De nincs elég szakember, ezért jó esetben 1x megmutatják a segédmunkásnak, hogy mit csináljon, és onnantól ő csinálja, pedig sosem csinált ilyesmit. Utána meg úgysem látszik, mivel a falban van.

De azt hiszem, itt a gyk-n olvastam, hogy siettek a kivitelezéssel, és nem várták meg, hogy rendesen kiszáradjanak a falak. Na ebből meg a penészedés lesz az első télen, aztán győzzenek tőle megszabadulni a lakók, akik egy vagyont vettek fel, meg gyorsan odapotyogtatnak 3 gyereket a CSOK miatt. Biztos egészséges lesz a pici baba tüdejének a penész.

Na szóval a lényeg, hogy a 300 egyáltalán nem túlzás. Ne add el a tudásod aprópénzért. Az a vállalkozó hidd el, 5x annyit keres, és szüksége van rád.

2020. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!