Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkakeresés, milyene...

Külföldi munkakeresés, milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Nyilván pontos adatot senki sem tud mondani, de mi a tippetek? Informatikus szakmai gyakorlatot találtam Angliában, az egyetemem honlapján van hírdetve. Holnap felhívom a tanulmányi osztályt, de pontos információt onnan se fogok kapni. Holnap jelentkezek az oldalukon, de szerintem egyhamar nem fogok választ kapni (ha egyáltalán kapok). Mi a sanszom erre a koronavírus miatt?

2020. máj. 15. 02:24
A kérdező szavazást indított:
Semmi esély, ne is próbálkozz
Egy kicsi esély maximum, de ne reménykedj
Változatlan, ugyanannyi mint koronavírus előtt
Most nagyobb az esély, érdemes megpróbálni
Nagyon sok esély, hiba lenne kihagyni
Nem lehet megmondani, bármi lehet
30 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pont annyi mint azelőtt. Én mondjuk senior vagyok, de nagyon sok megkeresést kapok a járvány óta is, leírják mindig szépen, hogy az első pár hónapban remote kellene dolgozni, szóval szerintem a cégek oldaláról semmi probléma nincs ezzel.


Amúgy ahol most én dolgozom (svájci pénzügyi multi) most van egy olyan trend, hogy egészen újoncokat, egy-két éves tapasztalattal rántanak be kelet és dél europából, persze jó nyomott fizuval (mármint svájci viszonyok között nyomottal), de ezek szerintem elég jó kitörési pontot is jelentenek az érintetteknek. Ez most így a válság alatt is megy tovább, szóval szerintem nem rossz a helyzet összességében, úgyhogy hajrá, próbálkozz nyugodtan.

2020. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is talán arra tennék hogy most hogy nem tudják vagy nem akarják annyira megfizetni az embereket újoncokat keresnek akiknek nem kell annyit fizetni.
2020. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!