Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nekem kell visszafizetnem az...

Nekem kell visszafizetnem az összeget?

Figyelt kérdés

Van egy munkahelyem,ahol egy ember miatt kiállhatatlan a munka és mivel együtt összesen öten vagyunk,elkerülhetetlen,hogy ne találkozzunk,ne dolgozzunk egymás mellett.

Megmondtam a főnöknek,hogy el szeretnék menni,ha nem fog változni a helyzet.

Ő azt mondta nem tudok,mert kapja utánam a támogatást,egy évig ott kell dolgozzak,mert ha felmondok,ő bukja a pályázatot,nekem pedig vissza kell fizetnem többszázezer forintot. Viszont azt is mondta,hogy ha látja,hogy lehetetlen együtt dolgoznunk,akkor megoldja és mehetek,a pénzt meg azon porolja le,aki miatt elmentem onnan.

Most akkor ez hogy van?



2020. máj. 20. 06:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is arra szavazok, hogy simán felmondhatsz, de lehet felmondási idő. A pénzdolog csak az ő gondja kell legyen.
2020. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!