Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Helyesen cselekedtem ebben az...

Helyesen cselekedtem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Volt egy minden napos munka helyem ahol 500 ft kaptam per óra viszont nem jöttem ki a főnőkel majdnem mindig a hátam mögött volt és mindig mondta h lassú vagyok és neki ez nem éri így meg, egy darab sz§rnak éreztem magam. Én minden tőlem telhetőt meg tettem de nem ment gyorsabban. Egyszer elegem lett és meg kérdeztem hogy kellek vagy nem. Amire a válasz egyértelmű volt hogy nem. A pénz viszont nagyon kellet volna.
2010. júl. 29. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Helyesen. Keress más, testhezállóbb munkát, neked is jobb lesz így.
2010. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Úgyis azt mondta volna a nap végén, hogy holnap már ne gyere. Bár ha megvárod a végét, akkor azt a ledolgozott napodat valszleg kifizette volna.
2010. júl. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, hogy kiessen egy kis jövedelem, akkor semmiképp nem érdemes ott dolgoznod, ahol utálsz. Nem éri meg hosszabb távon tönkretenned magad egy k*cs*g főnök miatt.

Gyorsan irány el a munkaügyi hivatalba (vagy minek hívják), jelezd, hogy együttműködsz velük, segíteni fognak új munkahelyet találni, és addig is a segélyt kapod.

2010. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak minden olyan szép és jó lenne, mint amit az utsó válaszoló leírt...


A munkaügyi központ nem igazán fog neked tudni munkát ajánlani! (Hidd el, már fél éve regisztrált vagyok, azóta semmilyen lehetőséget nem kínáltak nekem. Magamtól is keresek szorgalmasan, de az sem jön össze)

RÁT-ot is csak akkor kapsz ha megvan bizonyos ledolgozott napod az elmúlt x évben.


Egyáltalán bejelentett volt az előző munkahely ahonnan leléptél? Szomorú hogy a munkáltatók ennyire lenézik és megalázzák az alkalmazottaikat. Pedig tényleg mintha egy tál rizsért dolgoznánk egész nap.... :(

2010. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"RÁT-ot is csak akkor kapsz ha megvan bizonyos ledolgozott napod az elmúlt x évben."


Nem, az nem a RÁT, hanem az álláskeresői járadék. RÁTot például kaphatsz akkor, ha egy évig voltál regisztrálva a munkaügyiben. De ezt az önkormányzat ítéli meg.

2010. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!