Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok egy biztos hely...

Váltanátok egy biztos hely kedvéért egy bizonyztalanért?

Figyelt kérdés

Mivel jelenleg a koronavírus miatt csökkentett munkában vagyok, ami miatt még nem tudni meddig így marad, ezért elkezdtem állásokat nézegetni.

Igazából nem akarok váltani, csak mivel láttam egy jó munkát elgondolkoztam. Jelenleg 8 órában dolgozok az a másik munka 4-5 órás munka lenne, 10 ezer forintért kevesebb fizetésért.

Viszont fizikailag sokkal könnyebb, és mivel babát szeretnénk ezért azt akár végig tudnám csinálni, amíg nem megyek szülni.

Viszont a jelenlegi állásom biztos , nem hagynak cserben viszont most félek , hogy ki tudja meddig marad ilyen kevés a munkaidőnk , és mi van ha egész évben így marad és ha teherbe esek a minimális fizetésre milyen támogatást kapnék kismamamként..ráadásul mivel nehéz fizikai munka , nem is bírnám végigcsinálni kismamaként.

Amúgy is egy éve nem jön össze és ráadásul veszélyeztetett korosztály leszek már ha most összejön akkor sem fogok szülni 35 éves kor előtt.

Annyira agyalok állandóan, hogy mitévő legyek.

Igazából nem akarok én oda jelentkezni, mert bízom benne, hogy pár hónap múlva minden rendbe jön, de mellette aggódom is , hogy mi van ha mégsem.

Mi van ha egész évben ilyen lesz, vagy ne adj úristen bejön a 2. hullám és akkor talán végleg bezárhatunk...

Igazából csak véleményeket várok, hogy ki mit gondol erről?

Jelen esetben főleg a biztonságot keresem, hiszen innen akartam elmenni gyesre mivel szeretem ezt a munkahelyet, de egyszerűen ez a csökkentett munkaidő és bizonytalanság nagyon aggasztó..:(

Van még valaki hasonló helyzetben aki elgondolkozott rajta, hogy mit tegyen?

Ha nem lett volna ez az egész vírus mizéria eszembe sem jutott volna, de így...annyira bizonytalanná vált minden...



2020. máj. 21. 09:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
GYED mellett amúgy meg lehet munkát vállalni, CSED mellett nem.
2020. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!