Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő szoftverfejlesztőknek...

Kezdő szoftverfejlesztőknek most van esélyük az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

11-es szerintem (sajnos) jól mondja.


Amúgy diák alatt a nappalisokat szokták érteni. Nem is az egyetemen van a hangsúly, hanem a nappalin.

Nekik persze, hogy van tapasztalatuk, mire végeznek és így el tudnak helyezkedni.

2020. máj. 26. 14:09
 22/69 anonim ***** válasza:
20-as, ha tudnál olvasni, akkor láthatnád, hogy nem én vagyok szoftverfejlesztő, attól pontosan tudom mi a helyzet. Felesleges itt játszani az értelmi fogyatékos hisztis kisgyereket,akkor sem lesz igazad
2020. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:

Ismét a 12es válaszoló.

Én viszont szoftverfejlesztő vagyok. Aninomizalva elkuldhette volna a CV-t amivel probalkozik, vagy a skilljeit. De nem élt vele, pedig lehet segíthettem volna,hogy mi is kell jelenleg a piacra. Nekem 8

2020. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
Az OKJ mondjuk semmit nem ér.
2020. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Önmagában persze, de ha más dolgok is vannak mellette?
2020. máj. 26. 18:43
 26/69 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te csak vitatkozni szeretnél. Válasz: akkor se. Így jobb? Vagy várj lehet mégis. Mi az, hogy más dolog?
2020. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
Lehet. Milyen egyéb dolgok vannak?
2020. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
73%
Egyre jobban azt érzem, hogy ez egy kamu kérdés. Amikor konkrétumokról lenne szó, hirtelen nagy a csönd :)
2020. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:

Konkrétan fogalmam sincs, hogy milyen konkrétum kellene (amitől amúgy nem maradnék anonim, de mindegy). Vagy ha tudnátok konkrétumot, akkor célzottan lehetne engem ekézni és alázni, most csak általánosságban lehet.


Körülbelül fél éve dolgozom valahol, konkrétan fejlesztőinek volt meghirdetve az állás, de aztán kiderült, hogy csak kis rész fejlesztés, az is totál elavult rendszeren, a nagyobbik baj, hogy speciális technológiával, tehát általánosságban nem tanulnék semmit. Sem az agilis módszertanról, sem az OOP-ről, sem a clean code-ról... Már amekkora része fejlesztés. Amúgy nem is fehéren dolgoztatnak, mostmár nem is teljes munkaidőben és a jövő is kérdéses.


Lehet, hogy 2, de inkább 3 év múlva lesz szakirányú felsőfokú végzettségem. Jelenleg csak nem szakirányú van.


Többet tényleg nem szeretnék írni. Úgyis ez is tuti kamu, mert ezen az oldalon minden kamu, ami nem hurráoptimista és nem rózsaszín.

2020. máj. 26. 19:52
 30/69 A kérdező kommentje:

Egyébként leírtam korábban azt is, hogy milyen "nagyságrendű" referenciamunkám van.

Aki nem rosszindulatú és segíteni akar, az tud így is.

Aki célzottan gúnyolódni akar, annak bemutatkozhatnék és megadhatnám a lakcímemet is.

2020. máj. 26. 19:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!