Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő szoftverfejlesztőknek...

Kezdő szoftverfejlesztőknek most van esélyük az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Üldözési mániás vagy.
2020. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
71%

Még mindig én vagyok, a 12-es aki kamuzta a kérdést, és aki segíteni akart, akinek privát üzenetben jelezted, hogy úgy nyírnád ki, hogy lassú legyen és fájdalmas.


Nem a cég neve nem a lakcímed érdekel. Hanem, hogy mit tudsz, milyen szineten. A segítség ennyi lett volna: Mit tanulj még, mit kellene fejleszteni.


Egyébkent küldd el pár helyre a jelentkezésed, és kiderül most van-e esélyed.


Amúgy szerintem nem ártana bocsánatot kérned. Azért mert azt mondtam, hogy kamu, az azért volt, mert amikor kérdeztünk nem válaszoltál. Csak nyomtad az okjt meg a többit. Szóval ez eleg tré

2020. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

Miért mi a f-t kellett volna mondanom?



Szerintem a gyakori húdekirály kihaénnem közösségének kellene bocsánatot kérni.

Minden programozós átképzős karrierváltós kérdésnél azonnal szétszeditek a kérdezőt és a saját téves elképzeléseiteket aggasztjátok rá.

Múltkor kérdezett itt egy másik csajszi, olyan tahó válaszok voltak hogy az elképesztő és olyan dolgokat adtatok a szájába, hogy az egyszerűen hihetetlen.



Amúgy az informatikus sztereotípiával már több melóhelyemen is találkoztam, sajnos tök igaz és ezen az oldalon is ezt látom.



Ha valaki mások alázása helyett olvasni is tud, akkor leírtam már, milyen szakirányú végzettségem van, mit tanulok jelenleg, milyen munkám volt, van.


Ez alapján akár hallgatom, miben kell fejlesztenem magam, bár egy baromi nehéz félév után, 4 szr nyárral a hátam mögött (családtag betegsége, saját betegségem, két nyár totál végigtanulása) az ötödikban bizony sporttal és hobbikkal fogok foglalkozni, kódra rá se nézek, ez tuti. Különben bekattanok mostmár.



Az a szakma meg ahol okj, egyetem, félig szakmai jellegű tapasztalat mellett a kicsike szabadidőben is kódolni kell, annyit is ér.

2020. máj. 27. 10:04
 34/69 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se kódolj, mindenki jobban jár.
2020. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogyan kódolsz és mit, mert 4 oldal után sem derült ki erről semmi, de hogy soft skillek terén van hova fejlődni az egészen biztos.
2020. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

"az ötödikban bizony sporttal és hobbikkal fogok foglalkozni, kódra rá se nézek, ez tuti. Különben bekattanok mostmár."


Akkor miért gondolod, hogy jó ötlet ezzel foglalkozni? A legtöbb szellemi munka nem olyan, mint a betanított munka, hogy kapsz pénzt, ezért csinálod, hanem van benne a pénzen kívül is motivációd. Ha bekattansz tőle, mikor szabadidődben csinálod, akkor még jobban be fogsz, ha munkaként kell.

2020. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

"de hogy soft skillek terén van hova fejlődni az egészen biztos."


Ezen az oldalon mindenkinek.


"Ha bekattansz tőle, mikor szabadidődben csinálod, akkor még jobban be fogsz, ha munkaként kell."



Ne haragudj, de ebben abszolút nem találom a logikát.

Igen, szeretnék már végre munkaidőben érdekes dolgokkal foglalkozni, legfőképp végre képzettségnek megfelelő irányban ténylegesen fejlődni.

De ettől még nehezen viselem, hogy évek óta NINCS szabadidőm és évek óta nem értem, miért köszönnek el úgy meló után, hogy jó pihenést, mert nekem fogalmam sincs róla, mi az a pihenés

Munkának szeretném a programozást, de szabadidőben, barátok helyett, egészség helyett, alvás helyett már elegem van belőle.

2020. máj. 28. 13:24
 38/69 anonim ***** válasza:
Nem neked való ez, engedd el.
2020. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. máj. 28. 13:36
 40/69 anonim ***** válasza:
Én manapság ritkán programozok szabadidőmben, mivel munkában ezt csinálom, viszont mielőtt elhelyezkedtem programozóként, suli mellett majd egyetem mellett rengeteget programoztam, meg később is munka mellett, ha valami újat akartam megtanulni, ami nem volt a munkahelyen, és hiába volt mellette kevés a szabadidőm, nem bántam meg, mert szerettem csinálni. Nem értem, ha neked eleged van belőle a szabadidődben, miért gondolod, hogy majd munkában jobb lesz? Nem azért fizetnek, hogy érdekes dolgokat csinálj, ugyanúgy vannak unalmas favágó részei a munkának, meg van ami élvezetes, de aki már hobbiként utálja az egészet, az biztosan be fog kattanni tőle. Miért nem olyan irányba akarsz váltani, amit szeretsz is csinálni? Mert baromi jól hangzik, hogy milyen sokat lehet keresni szoftverfejlesztőként, csak azt felejted el, hogy akik jól keresnek, azok többsége akár évtizedekig tanult, fejlesztette magát, és mindezt lelkesedésből, nem pusztán azért, mert a dollárjelek futottak át a szeme előtt. Nekem egyébként eleve az a meglátasom, hogy mindent egybevetve semennyivel sem keresnek jobban a programozók, mint bármely más olyan munka, amibe ugyanennyi időt bele kell tenni.
2020. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!