Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő szoftverfejlesztőknek...

Kezdő szoftverfejlesztőknek most van esélyük az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2020. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:

Annyiból tartozik ide, hogy szívesen ölnék azért ha azt mondják tanuld még jobban ki a beled és közben kussolj.


Mint itt a kedves kis szakbarbárka aki kóddal álmodik és kódot is kakál ki magából.

2020. máj. 28. 22:32
 63/69 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő a szakbarbár? Nem ő az, aki nem tud elhelyezkedni.


A gyilkolási vágyadat pedig beszéld ki a pszichológusoddal.

2020. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Szakbarbár tudtommal az, akinek az életében csak a kis szakmácskája van semmi más.
2020. máj. 28. 23:02
 65/69 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy más nem érdekli a programozáson kívül? Már látnok is vagy?
2020. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:

Abból kiindulva, hogy nekem jelenleg semmire sincs időm, és pl 2019-ben se volt, neki se sok lehet.



Na amúgy nem tudok aludni, megfogalmaztam a kérdést

Lehet-e esélyem ősszel elhelyezkedni, ha nyáron PIHENNI fogok?

Illetve keresgélek majd nyáron is, de akkor válság nélkül is pang minden, most meg pont leépítésekről hallani.

2020. máj. 28. 23:26
 67/69 anonim ***** válasza:
Persze, mindenre van valamennyi esély.
2020. máj. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

(A "szakbarbár" vagyok)

Érdekes, te panaszkodsz, hogy nincs életed, nekem meg van, és mint írtam, manapság szabadidőmben keveset programozok, attól független hobbikkal sokkal többet foglalkozok (pl. futás, fotózás, túrázás, de olvasok kortárs irodalmat és történelmi témájú könyveket is). Viszont veled ellentétben soha nem úgy álltam hozzá, hogy jajj a programozás elveszi az időmet.


Egyébként úgy adtad elő, mint ha már kimondottan későn kezdted volna, erre kiderül, hogy még csak 27 éves vagy. Még előtted az élet, teljesen jó szándékból mondom, hogy ne akarj olyannal foglalkozni, amit nem szeretsz csinálni, egy rakás más lehetőséged van, a programozás ha az energia befektetést is nézzük, egyáltalán nem számít az átlagosnál jobban fizető munkának.


Amúgy most is keresnek embereket, nálunk is vettek fel a korlátozások alatt új embert, hétfőn láttam először, mert előtte mind távmunkáztunk. A fejvadászok is hirdetnek, talan most még intenzívebben is. Fizetés csökkentésről IT területen az ismerőseim körében nem hallottam a járvány kitörése óta, mi februárban még emelést kaptunk. Budapesten keresel amúgy?

2020. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:

Budapesten.



A leírt hobbijaid fele nekem is hobbim, de elhiszed, hogy sohase volt rájuk igazán időm?


Már miért ne lennék elkésve, mindenről el vagyok késve. Szingli is majdnem csak én vagyok ismerősi körben, sokaknak már gyereke van. 30 felett meg én nem fogok szülni. Alatta már kicsúsztam belőle.

Amúgy is betegségeim vannak.

Mindenről elkéstem.


Amúgy pont azért regisztráltam vissza, hogy feltegyek egy kérdést erről a témáról, miszerint ha az ember éveken át túlhajszolja magát, mások szerint se fog jól esni neki az a tevékenység. Belefárad.


Még a sportolók se szeretik annyira csinálni a sportjukat, legalábbis nem esik jól nekik. Vagy hogy mondjam.



Más a munka és más a szabadidő. Ami nekem eddig sohase volt.



Attól, hogy bele vagyok fásulva szabadidő helyett, alvás, pasi és egészség helyett, miért ne szeretném munkaidőben?


Egyébként mi az, amibe az ember nem fárad bele, ha ennyire túl kell benne hajszolnia magát?

2020. máj. 29. 08:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!