Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8 általánossal munka lánynak?

8 általánossal munka lánynak?

Figyelt kérdés
Takarító, árufeltöltő pl lehetek? Mennyi esélyem van, ha nincs semmilyen munkatapasztalatom? Vagy más?
2020. jún. 2. 15:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most kezdem el, de addig is meg kell élni valamiből.

Igen, az én hibám, hogy eddig nem maradtam meg sehol a suliban, de nem tudtam igazán, hogy mit is szeretnék csinálni, úgy meg mire jó, ha utálom a szakmám?

2020. jún. 2. 17:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írtátok a tanulás nem egyenlő a nagyobb pénzzel sőt, ha a a szakmád gyakorlat igényes és emiatt kezdőként nem vesznek föl, és el szeretnél egyszerű melóra menni pl gyári munka, akkor meg oda nem vesznek fel mert túl képzett vagy. Én most ebben a cipőben vagyok.
2020. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

En a helyedben keresnek egy nemzetkozi multit es jelentkeznek komissiozonak + neki allnek tanulni

Ha egy ilyen helyre bekerulnel kello szorgalommal es kitartassal lehetne eselyed tobb logisztikai pozicioban is idovel kiprobalni magad

A takaritas jobban fizethet, de ami rovid tavon elony, nem feltetlen az hosszabb tavon is

2020. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyári munka, ezt ajánlom. Kicsivel jobb, mint boltban dolgozni. A Kérdező munkát keres, hogy legyen pénze. Nem iskolát, ami viszi a pénzt.
2020. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!