Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kellene eljárni ha a...

Hogyan kellene eljárni ha a főnökötök állandóan azzal fenyegetőzne, hogy ki lesztek rúgva, ha éppen ez vagy az nem lesz kész időre?

Figyelt kérdés
Az esetek többségében kiválóan dolgozok, de beszoktak néha kisebb hibák csúszni akkor állandóan leordítja a fejemet, meg olyanokat mond hogy takarodjak haza holnap be se menjek dolgozni és hasonlók...
2020. jún. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szelektív hallás a siker titka.
2020. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Felmondasz és keresel másik munkahelyet.
2020. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Én komolyan venném és többé nem tenném be oda a lábam.
2020. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgoznék ilyen helyen 1 percet sem. Az első ilyennél félrehívnám és közölném, hogy az alkalmazottja vagyok és nem a kutyája.


Tudod, ezt csak azzal merik megtenni aki fél visszaszólni és tűri.

2020. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám magam megalázni. Inkább munka nélkül maradok egy darabig, mint ezt eltűrjem. Nem borítanék asztalt, de "jobb lehetőség okén" felmondanék.
2020. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Első körben minőségi munkát kellene kiadni a kezedből. Ha ez rendszeres probléma, akkor első körben a saját teljesítményeden kellene javítani, nem a csúnya, gonosz főnököt hibáztatni. Ha ez megvan és még mindig így áll hozzád, akkor már lehet másfelé keresgélni.
2020. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is volt ilyen főnököm. Egy idő után mindenki felmondott mellettem, na akkor jött már hogy leadtam azt a stresszt, mert ha elküld engem elkaszálta volna a magyar irodát is teljesen...:D Ott már tudtam, hogy csak pattog az idióta mert így akarta növelni a számokat. Próbálj megfelelni neki és közben keresgélj. Én nem engedhettem meg magamnak, hogy felálljak csak úgy munka nélkül, neked sem javaslom egy gazdasági válságban de az első adandó alkalommal lépj, hidd el, ennél csak jobb lehet.
2020. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!