Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 éves vagyok, csak egy...

25 éves vagyok, csak egy "sima" érettségim van érdemes elvégezni a pénzügy és számvitel ügyintéző okj-t vagy azzal is kitörölhetem, mint az érettségivel?

Figyelt kérdés
Tanulás, érdemes

2020. jún. 27. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10-es. Igy van, amig ápolnom kell, addig nem tudok lépni. Ez az átka, annak, hogy egyke és késői gyerek vagyok, és rossz helyre születtem. Halmozottan hátrányos helyzetben vagyok, és nem nagyon látom a kiutat.
2020. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

5-ös, én pont az ellenkezőjét látom, mivel egy cseszett falun lakok, meg nem is egy rohadt frekventált város van a közelbe. Nekem pont az a tapasztalatom, hogy itt kb "nagy ember" vagyok, meg mindenki tisztel, mert ilyen okos vagyok és értek ilyenhez, minden ügyintézéshez a pénzügyi számvitellel is, itt már csúcsnak számít, mivel egy cseszett faluba eleve hát (nem az emberek lenézéséből mondom, de) sokkal kevésbé képzettek az emberek, és hát egy faluba még szerintem sok helyen megrekedt a max szakmunkás szint 🙂

Mondjuk ezzel szembe egy Pesten, vagy egy nagyobb megye jogú városba vagy országos jelentőségű városba kb ilyen kéohettségekkel csak egy vagyok a sok ilyen közül, főleg az egyetemi városokba ahol meg ömlesztik a gazdasági diplomásokat is, ott meg aztán egy falun istenkirály pénzügyes okj-val egy frekventáltabb nagyvárosba csak kb kiröhógnek

2022. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!