Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek menő SSC-ben...

Szerintetek menő SSC-ben dolgozni? Sok fiatal akar ott dolgozni, karriert építeni, de rosszabb az átlag fizu, mint egy szakmunkásnak.

Figyelt kérdés

Jó esetben adnak 300 nettót, vagy szülőknél laknak, vagy csak egy szobára futja Bp.-en + kaja.


20% vezető lesz, de a legtöbben beragadnak, mert nincs mellette piacképes, használható szakmájuk. De sokaknak, akik pl. pénzügyesek, csak egy senor ap/ar accountant a csúcs.


Úgy megy haza az ember, hogy szellemileg zombi, beszélgetni sincs kedve, mert minden perccel el kell számolni, folyamatosan ütni kell a gépet.


2020. júl. 19. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Menőbb, mint éhen halni. 300 nettót nem is kap meg a pályakezdők nagy része, így az ő helyzetük ennél csak rosszabb.
2020. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem pályakezdő, hanem 3-4-5 évvel is ennyit keresnek sokan.
2020. júl. 19. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És a szakmunkásoknál nem ugyanez a helyzet? A legtöbb Józsinak nem lesz 3-4-5 év alatt jól menő vállalkozása, hogy tényleg nagy pénzt szakítson. Sőt, egy szintlépésre jóval nagyobb esélyt látok az átlag fiatal SSC-s esetében, mint az előbbi esetben.
2020. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

"Nem pályakezdő, hanem 3-4-5 évvel is ennyit keresnek sokan."


Igen, mert nem váltanak.

Nem minden ember tud tudatosan karriert építeni.

Én általában 2 évente váltottam, volt olyan is, hogy 1 év után leléptem.


Gyakran megszerettem a csapatot, akikkel dolgoztam.De nem maradhattam, mert különben nem jutottam volna előre.

2020. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy a négyes mondja. Nekem 6 év alatt ez a 4 munkahelyem, 500 fölött keresek és nem vagyok zombi, sőt dumálunk is sokat, nem kell minden perccel elszámolnom.


Tévképzeteid vannak az SSCről.

2020. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Én a Fordról meg a BT-ről tudok nyilatkozni, napi egyszer kell elszámolni ,akkor is csak nagyjából órára lebontva (szal ha munkaidőben pókereztél akkor sincs semmi).

A csapatok nagyon jók, rengeteg 35 alatti szingli csajszival, a csapatépítőkön, céges bulikon aki nem balfék annak sül valami.


Még egy AP-st is előléptetnek szóval nem igaz a fizetés, aki pár éve ezeken a helyeken tolta nem nagyon keres 700-800 bruttó alatt.

2020. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
fix fizetésért dolgozni? kösz nem. Ha 1505ot teljesítek akkor nem a havi fix fizetésemet akarom megkapni hanem a többszörösét.
2020. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*150%-ot
2020. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egészségedre. Én meg ha 70%ot teljesítek, nem akarok 70%ot keresni. Nekem amúgy euróban van meghatározva a fizetésem, szóval kb akkor is nő, ha nem csinálok semmit.
2020. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Technikusi végzettséggel nettó 528 a fizetésem. Multinál.
2020. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!