Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyennek számít ez a fizetés...

Milyennek számít ez a fizetés szerintetek “ma” Magyarország keleti részen?

Figyelt kérdés
3 műszakos munkarend 8 óra fizetés + juttatás nettó 230-250 ezer között.

2020. júl. 23. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es ez miért baj? A felsőfokú végzettséget mindig is jobban megfizették. Akinek kevés, amit a középfokú végzettségéért kap, az menjen el egyetemre.
2020. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bárki jelentkezhet egyetemre, illetve vannak olyan munkák amihez diploma se kell és jobban fizet ennél.
2020. júl. 23. 17:45
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

"Hehe, mivel keleten születtem és ott végeztem el a sulikat, ezért pontosan tudom, milyen a helyzet, úgyhogy merhetem osztani az észt."


Én meg nem csak Miskolcon születettem, hanem itt is élek. Ez hogy minden 3. ember közmunkás, orbitális baromság. A fizetések tényleg alacsonyabbak, mint Budapesten. De, hát te nem ezt írtad először.


Miskolcon vannak cégek egyébként, ahol közel budapesti béreket fizetnek. Pl. Eteo.

2020. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol van 1 olyan cég, ami kiemelkedő bért ad, de attól még az átlagon ez nem változtat. Ráadásul nem volt nagyvárosra specifikálva a kérdés, így továbbra is fenntartom, hogy az ország keleti felén jelentős tömeg él közmunkából és nemcsak a cigányok. Sok borsodi faluban nincs is más opció, de ezt gondolom nem kell ecsetekben 13-as.
2020. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elfogadom, ha azt mondod, hogy az a minden 3. ember csak valamiféle barokkos túlzás akart lenni. De, a valós szám ennél sokkal, de sokkal alacsonyabb. Tavaly az egész országban volt összesen 125 ember közmunkás. Remélem érted már miért hülyeség, amit írtál.


Közmunkára is komoly limit van egyébként, nem vehetnek fel korlátlanul embereket.

2020. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
125 ezer természetesen. Lemaradt az ezres.
2020. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, barokkos túlzás volt, de a lényegen attól még nem változtat, hogy a 125 ezerből a többség nem Nyugat- és Közép-Magyarországon dolgozik, hanem keleten.. hozzáteszem, szörnyű, hogy ennyire le va szakadva ez a térség, az ottani emberek is megérdemelnék a normális fizut.
2020. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valóban elszomorító. Leginkább ezeknek a zsákfalvaknak a helyzete. Totális kilátástalanság. Miskolcon és a közeli falvakban még úgy, ahogy el lehet lenni.
2020. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!