Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Július elején meghirdetett...

Július elején meghirdetett munkákra egy hete adtam be a jelentkezést, ezeket valószínűleg elfelejthetem?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, egy nagyobb, közismert nemzetközi céghez adtam be a jelentkezésem egy nagyon jó pozícióba. Annyit kaptam, hogy megkapták a jelentkezésem, és feldolgozás alatt van. A cég saját karrieres siteján még mindig megtalálható a hirdetés, és más álláskeresős weboldalakon keresgélve mindkét szóban forgó állás visszaköszön, ezért reménykedem, hogy mégsem veszett ügy. Természetesen más, kisebb helyekre is beadtam, onnan már a legtöbb helyről visszajeleztek, hogy nem sikerült.


Lehetséges szerintetek, hogy a cég már megtalálta akit keresett, csak egyszerűen egyik weboldalról sem szedte le a hirdetését (a sajátjáról sem)?


2020. júl. 23. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez könnyen lehet, én sok állásnál jártam így, volt, ahol hajnalban adták fel, kora délutánra meg már betelt, lekéstem.

De bizakodni azért szabad.

2020. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Pályakezdő vagyok, egy nagyobb, közismert nemzetközi céghez adtam be a jelentkezésem egy nagyon jó pozícióba"


Mivel pályakezdő vagy, így valószínűleg nincs még rálátásod: a nagyobb cégeknél gyakran előfordul, hogy folyamatosan hirdetnek (fejvadász helyett), így keresve előre is a képzett szakembereket.


A másik elképzelhető variáció: az álláshirdetés hosszabb ideig megy, sok jelentkező jön, aztán jönnek a többkörös kiválasztások, interjúztatások. Közben meg már zajlanak a nyári szabadságolások is (pl. bíróságon majd 1 hónap ítélkezési szünet van már)

2020. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A mostani munkahelyemre tavaly februárban adtam be a jelentkezésemet. A toborzási rendszerükbe bekerült, pár napra rá megkapta a feldolgozás alatt státuszt, aztán április közepéig úgy maradt. Először nem is tudtam miről van szó, amikor felhívtak hogy menjek interjúra. Két interjú kör volt, de azok között is rengeteget töketlenkedtek, szóval végülis julius elsején kezdtem náluk.


Általában nagy cégekre jellemző, hogy nagyon be tudnak lassulni a dolgaik, szóval simán lehet, hogy fognak majd keresni később.

2020. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!