Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik OKJ-t lenne érdemesebb...

Melyik OKJ-t lenne érdemesebb elvégezni? Sportoktató vagy burkoló?

Figyelt kérdés

Szeretek edzeni, 6 éve végzek konditermi edzést, 3 éve erőemelés specifikusan. Sokat olvasok ebben a témában mindenféle edzésmódszerekről és szívesen lennék személyi edző. Viszont elhelyezkedés szempontjából szerintem ez nem egy életbiztosítás, főleg hogy vidéken élek, itt meg azért nehéz lenne kiépíteni egy ügyfélkört.

A burkoló szakma is mondhatni tetszik, ezzel valószínűleg sokkal könnyebben lehetne elhelyezkedni és azt mondják a fizetés is nagyon jó. Bár az elöbbit szívesebben csinálnám.


10 hónapos tanfolyamra gondoltam, ami idén indul utoljára.



2020. aug. 10. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne 10 hónap alatt megtanulni burkolnu? Nem atomfizika az.
2020. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem ha van kedved burkoló,akkor csináld.Ne hallgass azokra akik azt mondják nem lehet 10 hónap alatt megtanulni.En ismerek olyat aki,10 hónap alatt elvégezte egy intenzív tanfolyamon.Ami azt jelentette,hogy heti 5 napot ment,3 hónap elmélet és 7 hónap gyakorlat.Ha érdekel,de csak ha érdekel,minden lehetséges.
2020. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Itt heti 5 napot kell menni? Nem csak hétvégén?

Mert én egyetem mellett csinálnám

2020. aug. 13. 21:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert ez elvileg ilyen munka mellett is elvégezhető képzés
2020. aug. 13. 21:05
 15/16 anonim válasza:
Ja igaz,az munkanélküli központ által indított képzés volt amit mondtam és ott heti 5 nap volt.Heti 1 nap?Hát az valóban kevés.Azt mondom ha minden nap lenne,de az valóban kevés szerintem is...
2020. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Burkoló, ha tényleg érdekel. Lehet, hogy 10 hónap alatt nem lehet megtanulni mindent, de ha el tudsz menni olyan mellé dolgozni, aki évek óta ezt csinálja akkor megéri.
2020. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!