Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy álmom, szerintetek...

Van egy álmom, szerintetek sikerülhet elérnem?

Figyelt kérdés

Több évnyi munkanélküliség után szeretnék már végre minimum bejelentett munkaviszonyban állni egy munkaadóval, aki ha nem is százezreket, de legalább minimálbért ki tud nekem fizetni.


Annyira vágyom már rá, ha megkérdezik mit dolgozom büszkén válaszolhassak, hogy mit és hol. De ez szinte lehetetlennek tűnik, mertaz önéletrajzom csak az elmúlt évekbeli bukásaimat tükrözi és semmi jót sem sugall a munkaadóknak.


Van még remény, vagy inkább kötél?


2020. aug. 13. 18:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Hát szerintem megpróbálhatod valahol a biztonsági őrt,az egyik barátom az és 200 ezret keres és nem csinál semmit szinte csak nézi a kamerát.
2020. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha a vágyaid már megvannak, álmodj egy otthont magadnak! :)


[link]

2020. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
álmodozni jó dolog, ha teszel is érte valamit, akkor létrejöhet. a több év alatt képezted magad valamiben, készültél rá, hogy valamikor majd újból munkába állsz?
2020. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát ezt elég könnyen teljesítheted.
2020. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Neked a minimálbér az álmod? Orbán lájkolja ezt.
2020. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kitalálom... Kelet?
2020. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: Orbán nem lájkolja. Minél kisebb az emberek fizetése, annál kevesebb a gazdasági körforgás, annál kevesebb a termelés, annál kisebb a GDP és a szétosztható jutalék.
2020. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy csak ÁLMOD van. Az álmok nagyon ritkán szoktak teljesülni és főleg csak véletlenül. E helyett inkább legyen egy CÉLOD. Az sokkal jobb, főleg, ha kitűzöl egy határidőt is mellé. A célokért már tudsz tenni is valamit. Tudsz lépéseket tenni afelé, hogy elérd a célodat.


(Zárójelben megjegyezném, hogy már első olvasásra is kicsit kamunak tűnt a kérdésed. Bocs, ha mégsem az. Sokkal helyesebben írsz, mint a legtöbb olyan ember, aki minimálbérről álmodozik :) )

2020. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minimálbér az nem álom, cél, stb. Az semmi.

Ha 8 osztály sincs meg akkor is megkapod.


Legyen a célod inkább minimálbér + 1ft legalább. Az már valami, ha nem is sokkal több.

2020. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi kettes, jól esett a reklám, még akkor is ha csak cikizni akartál vele :D


3as nem képeztem magam, mert már unom, hogy valamibe időt, energiát fektetek, és úgy sem kellek sehova.


5ös Nekem a bejelentett munkahely és minimum a minimálbér az álmom, mert eddig ez soha nem jött össze!


8as Nem vagyok kamus, az hogy hogyan írok nem feltétlenül van összefüggésben azzal, hogy hova vennének fel emiatt. Nem tagadom, hogy van diplomám, de soha nem éreztem, hogy előny lenne, sőt! Tudom sokaknak hihetetlen, de vannak akik tanultak, viszont képtelenek elhelyezkedni, mert vagy nincs protekciójuk, vagy testi adottságaik miatt nem vállalhatnak el akármit vagy egész egyszerűen kellenének adott helyre, de feketén.


Én már annyi célt kitűztem az elmúlt években, hogy már hányhatnékom van tőlük. Semmit sem értem el, és ha még egy célt ki kellene tűznöm magam elé, és megpróbálni elérnem, akkor tuti öngyilkos lennék. Egyszerűen belefáradtam abba, hogy lényegtelen mit teszek, mert nem fog sikerülni. Nagyon sokáig pozitívan álltam dolgokhoz, nem adtam fel, harcoltam, de azt hiszem 8 év után elértem azt a pontot, hogy nem tudok már erőd áldozni abba, hogy segítsek magamon. Egyszerűen képtelen vagyok erre, mert tudom, hogy nem rajtam múlik, már régen nem. Baromira le vagyok szarva, csak úgy mint sokan mások, hozzám hasonlóan. És persze bármit is gondolok, csak én lehetek a hibás azért, ahol tartok. Igen, de azt a hibát nagyon régen követtem el és a kijavítására tett kísérletek sem sikerültek soha.


9es Mondom, nekem a bejelntett munkahely + minimál bér az álmom, nem csupán a minimál bér. A bejelentett állás pedig egyenértékű az általad tanácsolt +1 Ft-al. Nem mindig evidens az, hogy bejelentve legyél...

2020. aug. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!