Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzba milyen képet...

Az önéletrajzba milyen képet érdemes rakni?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen ruhába pl ha egy informatikai helyet szeretnék megpályázni kezdő rendszergazda végzettségü személy vagyok szoval ilyen gyakornoki vagy ilyen hely első sorban

2020. aug. 14. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
valami elegánsabbat
2020. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet akarsz, úgyis csak a gallér látszik


Az enyémben jó ideig egy autómban készített szelfi volt, amin egy kapucnis pulcsi volt rajtam


Senior mérnök vagyok, felvettek pár helyre ezzel a cv-vel ;)

2020. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm de egy palyakezdőnek nem többet szamit valamivel mint aki már x ideje már szakmában van? Mert ön mögött azért nem kis szaktudás van
2020. aug. 14. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ing legyen rajtad, aztán jónapot.
2020. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Inget vegyél fel, állj oda egy fehér fal elő és valaki fotózzon le. Vállaid látszódjanak meg a fejed.

Ha nagyon akarod zakó is lehet rajtad, de az informatikus pont nem az öltönyös munkakör a legtöbb helyen.

Meg esetleg célszerűen egy héten belül csinálni, hogy fodrásznál voltál.

Ennél jobban nem kell ezt bonyolítani.

2020. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de mint mondtam, csak a gallér látszik úgyis, sose nyaltam ki magam ezekhez. A mostanin ingben vagyok, mert pont az volt rajtam, amikor képet kellett cseréljek.

Azt tudom, hogy amikor én felvételiztettem embereket, kb leszartam a személyi adatokat, meg a képet is. Sokszor a jelölt nevét se tudtam, mert olyan volt az önéletrajza, hogy nem sokkal nagyobb volt a név betűmérete és mivel aktívan nem olvastam el, ezért fel se tűnt a név.

Ami viszont nekem számított az a cv összkinézete és szerkesztése. Volt olyan pozícióm, ahol a szar kinézetű cv miatt el sem olvastam, mivel dokumentumok szerkesztése volt a fő feladat a pozícióban.

De a többi pozíció is precizitást és fókuszt kívánt meg, szóval -1 ponttal indult az, aki képtelen volt egy nem összefolyóan szerkesztett bekezdésű CV-t beadni

2020. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én egy profession-os mintara épitem a cv-t az nagyon rossz ugy? Mivel fogalmazásom elég hanyag hogy összefüggő fogalmazást tudjak irni sajnos.
2020. aug. 14. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Önéletrajzba nem kell összefüggő fogalmazást írni.
2020. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
[link] ezt a fajta önéletrajzot csináltam
2020. aug. 14. 10:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz, ezek szép tagoltak
2020. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!