Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek-e úgy dolgozni valahov...

Mehetek-e úgy dolgozni valahova,ahova 18 feletti diákokat keresnek,hogy csak októberben leszek 18?Mennyire nézik ezt szigorúan?

Figyelt kérdés
Ha hosszútávra mennék,de csak októberben töltöm a 18-at,jelentkezhetek úgy,hogy esetleg októberben kezdek ott dolgozni de felvesznek most vagy ilyesmi?Most tényleg ennyire számít az a 2 hónap? :(

2020. aug. 15. 10:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

13:03-as nem kivételezésről lenne szó,hanem pl.felvételiznék,és azt mondanák,hogy oké akkor két hónap múlva kezdhetek vagy valami ilyesmire gondoltam,hogy ilyen van-e.

14:55-ös hogyhogy csak 1-2 évig?

15:17-es én ezt még mindig értem,a kérdésem továbbra is az volt,hogy mennyire szigorúak ilyen téren,mint fentebb leírtam.

2020. aug. 15. 22:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk kijárod az iskolát vagy olyan órarended lesz, hogy nem tudsz menni annyit.

A moziba dél - 1 körül van nyitás és van mikor éjfélig kell lenni. És nem várnak hónapokat emberekre. Itt is a mozinál a diákszövetkezet meghirdeti a melót vár kb 2 hetet az önéletrajzokra, azt továbbítja a mozinál, aztán ők válogatnak, de nem sokat, mert kb onnan pár nap alatt kiválasztják aki kell. Majd ha bwtöltötted a 18at,akkor van értelme értelme jelentkezni,ha újra hirdetik.

Amúgy meg azért 18+os, mert kasszázni kell, vagy a büfében eladni, illetve a gépészeknek észnél kell lenni mikor melyik terembe milyen filmet tesz be.

2020. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A diákmunkákkal (főleg a mozival, ahol aránylag jól fizetnek és nem egy nehéz fizikai, extra koszos, zajos stb jellegű meló) az a baj, hogy túljelentkezés van rájuk legtöbbször. Nem fognak rád heteket várni, ha olyat is felvehetnek, aki azonnal tud kezdeni. Én is azt ajánlom, hogy akkor jelentkezz majd, ha rögtön munkába állhatsz.
2020. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!