Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten diplomás munkakörre...

Pesten diplomás munkakörre lehet embert kapni a garantált bérminimumért? Bruttó 210/nettó 140?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 13:00
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

ez melléduma terelés semmi több. üres szar.

fogalmad sincs mit mond de hogy mégis mondj valamit odaokádsz valami tartalmatlan semmit.

2020. aug. 21. 15:03
 12/43 anonim ***** válasza:
30%
Ha büfészakot végzett akkor elvállalja
2020. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

"büfészakot végzett akkor elvállalja"


így van! Vagy mehet a teszkóba kasszázni. Ha felveszik (mert még oda se veszik fel...)

2020. aug. 21. 15:48
 14/43 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdés igazából? Mert ezt már legalább tízszer megkérdezted. Igen, mindig lesznek munkák, amik bérminimumot fizetnek és igen, mindig lesz ember aki elvállalja. Lapozzunk szerintem. Igazából csak azt nem értem hogyan nem tiltottak ki még örökre az oldalról.
2020. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
75%

Attol, hogy van papirod valamibol, senki sem fog meghajolni elotted, elottem.


Ismerek diplomas arufeltoltot es kozepiskolat vegzett csoportvezetot is.

2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

"kozepiskolat vegzett csoportvezetot is."


Én meg ismerek kőgazdag vállalkozót akinek nincs meg a 8 általános se.

Nem vicc. 7 befejezett osztálya van. Autókereskedő.

Vagy 50 alkalmazott. Zömében diplomások. Ő meg ott ül a cég csúcsán a 7 befejezett osztállyal.

2020. aug. 21. 20:06
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért, de inkább a tesco meg a kassza, mint egy nettó 140-es fizu... Lehet önérzeteskedni, de pénzből élünk, én, ha csak 140-ért lenne diplomás meló, tuti, hogy inkább váltanak kétkezi munkára. A munka nem az életem, csak eszköz a pénzszerzésre.
2020. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

" ha csak 140-ért lenne diplomás meló, tuti, hogy inkább váltanak kétkezi munkára. A munka nem az életem, csak eszköz a pénzszerzésre."


Na PONT EZÉRT nem mennék el és SOHA egy teszkós stb állásba. Mert a jelen melóm mellett nem fáradok el és van életem! Ha akarom munka után eltekerek Vácig csak úgy oda vissza. Időm is van energiám is van!


Na de ha elmennék egy "teszkós" állásba, Hát az úgy leszív hogy utána fingani sincs erőm!


És MINDEGY mennyit fizet. Teljesen mindegy.

Erre mondtam és TARTOM: HA MILLIÓT fizetne AKKOR SE MENNÉK SOHA el ilyne állásba.


Mert ez csak MUNKA és nem az ÉLETEM! Ahogy írod is! NA EZÉRT NEM!!

semennyiért se!!

2020. aug. 21. 20:39
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy élet, ha semmire nincs pénzed. Szerintem egyszerűen havi 140-ért nem éri meg napi 8 órát dolgozni, egyszerűen ennyiért ne vegyenek el ennyi időt az életemből. De 6-ot se nagyon. De hát akkor ez neked megfelel, szóval nem értem, mi a rinya tárgya.
2020. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

"Marha nagy élet, ha semmire nincs pénzed."


Pontosan, de csak győzködi az embereket, hogy ez így mennyire rendben van, nem véletlenül mondtam, hogy fogyatékos.

2020. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!