Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten diplomás munkakörre...

Pesten diplomás munkakörre lehet embert kapni a garantált bérminimumért? Bruttó 210/nettó 140?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 13:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
60%
Azért besz@rok, hogy milyen k.rv@ jólét van ebben az országban. Csak azért inkább sz@rul kerestek, mert, -már tisztelet a kivételnek- arra nem vagytok képesek, hogy reggel korán keljetek. Tényleg a legalja maradt ebben az országban, így nem is csoda, ha munkaerő hiányról cikkeznek.
2020. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

"„De viszont 2-kor már végzel, tied az egész nap.“



Milyen „egész nap“ a tied?


ha te 6ra jársz melózni, 4óra után kelned kell. Ha 8 órát akarsz aludni (annyit kell) akkor mikor is fekszel a 4 órás keléshez? este 8kor???

Hát bammeg na az az élet a tied is lehet! Akármekkora fizetés mellett is! Egy óvodás gyerek megy este 8kor ágyba!


Erre írtam hogy nincs az a pénz a világon amiért ez megéri! Nincs. Millióért se!

Én 7 után indulok melózni, és négyig vagyok. fél ötre már háváj van otthon vagyok. És 7 után indultam!



"Tényleg a legalja maradt ebben az országban"


És te idióta TE hol vagy? Nem itt? Dehogynem. Hát akkor....

2020. aug. 22. 14:12
 33/43 A kérdező kommentje:

"ha munkaerő hiányról cikkeznek."


Cikkeztek március előtt. Már pont az ellenkezőjéről..

Hol éltél március óta? egy barlangban? A Marson? Vagy hol?

Hibernálva voltál vagy mi?

2020. aug. 22. 14:13
 34/43 anonim ***** válasza:
52%
31. Mar nincs munkaerohiany
2020. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
80%

"31. Mar nincs munkaerohiany"


Nem tudom, hogy hol álmodtad, mert a vendéglátósokkal, illetve az idegenforgalmi dolgozok csak egy szűk szegmensét lehet más munkára befogni. Jelentkező van bőven, de javarészt képzetlenek, és eddig sem a szalag mellett nem volt ember.

2020. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
52%

Almodtam? Virus es valsag van.


Rakat vendeglatos ismerosom munkahelye megszunt, mert bezart a kavezo, etterem, hotel.

2020. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Így van . Munkaerőhiány? HOL? minimálbéres melókra is százak tódulnak.

Akinek SEMMI sincs, mert kirúgták az megy oda ahol van meló. Ha minimál és más nincs, akkor EZ VAN!!

Mit nem lehet ezen érteni mit lehet ezen tagadni fel nem fogom.

2020. aug. 22. 18:53
 38/43 anonim ***** válasza:
60%

"Rakat vendeglatos ismerosom munkahelye megszunt, mert bezart a kavezo, etterem, hotel."


Jó, jó, de mihez értenek? Ez itt a gond. Ember volt eddig is bőven, de milyenek?

2020. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
60%

"Így van . Munkaerőhiány? HOL? minimálbéres melókra is százak tódulnak."


Na ezen jót nevettem. :D

2020. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Tessék. Aldi bolti dolgozó bérajánlata 2020. január teljes állás: bruttó 280.000

most? uyganaz ugyanott bruttó 170.000


Ugyanaz. Ugyanott. Miért? Mert januárban 280-ért is alig ment valaki most meg 170-ért is sorba állnak. EZért!

2020. aug. 22. 19:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!