Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova menjek dolgozni, ha fél...

Hova menjek dolgozni, ha fél éve nincs munkám és sehova sem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Egyetemet végeztem de nem ér szó szerint semmit ez a diploma (földtudományi szak). Nem nagyon tudom mihez kezdjek, 24 évesen végeztem az egyetemen (a képzés 5 éves volt MSc-vel együtt). Ez történt tavaly februárban (tehát másfél évvel ezelőtt), azóta összesen fél évet dolgoztam (de azt legalább megszakítás nélkül ugyanazon a helyen). Már nagyon bánom hogy ott hagytam azt a helyet (nem fizettek valami sokat és nem is bírtam már fizikailag a rengeteg munkát), azt hittem fogok találni valami jobbat pár hónap alatt (annyi időre volt tartalékom) de sehol semmi azota, szüleim tartanak el jelenleg. Nagyon sok helyen próbálkozok hónapok óta de az esetek 95%-ában vissza sem jeleznek.
2020. aug. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyelvtudással SSC, de ott van minden más középfokú végzettséget igénylő munka (pénztáros, gyorsétterem meg hasonlók)
2020. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
És vond le a tanulságot, hogy nem mondunk fel, amíg nincs meg az új hely.
2020. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Bosch-ba .
2020. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
építkezésre segédmunkásnak
2020. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Melyik város?
2020. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezhetem, hogy mi volt az elképzelésed amikor még az MSc-re is beiratkoztál ebből a szemétből ? Nem láttad az alapképzés után, hogy ez tök piacképtelen?
2020. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Miért mentél egyetemre akkor?
2020. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez már teljesen lényegtelen, gondolom nem én vagyok az egyetlen a világon aki hasonló értéktelen diplomát szerzett. Nem tudom visszaforgatni az időt, a jelenlegi helyzetből kell kihozni valamit
2020. aug. 24. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Jelentkezz egy burkoló OKJ-ra
2020. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!