Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van friss tapasztalata bárkine...

Van friss tapasztalata bárkinek a JYSK-kel kapcsolatban a fizetéssel, vezetőséggel és a munkakörülményekkel eladó-raktáros munkakörben?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek szeretnék segíteni, gondolkodik a munkaváltáson.

Sajnos csak több évvel ezelőtti véleményeket láttam a cégről, az interjúk menetéről, a fizetésekről, a bónuszokról, a cafeteriáról, a munkakörülményekről, a vezetőségről.

Van-e fentebb lépési lehetőség vagy kihalás útján működik-e stb.


Leginkább - mivel a vezetőség főleg üzletfüggő - a budapesti Sibrik Miklós úti JYSK érdekelne.



Köszönöm a válaszokat és tapasztalatokat előre is!



2020. aug. 30. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Attól is függ melyik üzlet, de én mikor dolgoztam ott egy rövid ideig, akkor kedvesek voltak és semmi gondom nem volt velük. Mindenhol vannak jófejek meg idióták is, ez nem JYSK-től függő.

Fizetés átlagos.

2020. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2020. aug. 31. 16:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!